Forum dyskusyjne


własna firma turystyczna

kategoria inne

kraj Polska

Humek dołączył
10.06.2019

Humek 13:30 | 10.06.2019

Otworzyłem niedawno własną firmę ze sprzętem turystycznym, długo zastanawiałem się czy sobie poradzę ale się udało. Warto szukać nowych rozwiązań dla siebie. Ostatnio znajomy polecił mi program do fakturowania Faktura Small Business: www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/  Jeżeli ktoś ma podobny plan jak ja to warto potestować go za darmo:) a jakie wy macie pomysły nna biznes, macie jakieś ciekawe rozwiązania dla firm?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl