Forum dyskusyjne


Szukam osoby chętnej na wyjazd do Norwegii - od 18 lipca

kategoria podróże po świecie

pr1nce7 dołączył
03.02.2019

pr1nce7 18:41 | 04.07.2019

Cześć wszystkim 📷📷:)
Wraz z dwoma koleżankami ( 24 i 29 lat), szukamy jednej osoby na wyjazd autem do Norwegii w II połowie lipca (ok 18).
Wyjazd na 10 dni, w tym ok 2 dni na dojazdy w obie strony z Poznania. Planujemy spać pod namiotami, na kempingach i niedrogich schroniskach, wiec to nie będzie bardzo wygodny wyjazd, ale w Norwegii wydaje sie jedyny słuszny 📷📷:D Będzie wiele miejsc gdzie będzie trzeba dużo chodzić i się wspinać, wiec kondycja, pogoda ducha i samozaparcie mile widziane:P Planujemy budżetowy wyjazd, wiec ze względu na ceny w Norwegii wiekszość rzeczy kupimy w Polsce, zapakujemy do bagażnika i wszystko będziemy sobie przygotowywali na miejscu.
Mam Audi A6 które jest bardzo wygodne i do tego jeździ na LPG wiec koszty podróży też będą niższe. Trasa to wstępnie Poznan do Hirtshals w Danii, dalej promem do Stavanger albo Kristiansand, przez Bergen, Kierag, Trollunga i kilka parków narodowych i z powrotem 📷📷📷 Planowaliśmy dojechac aż do Alesund ale prawdopodobnie nie starczy nam na to czasu :) Nie mamy jej jeszcze dokładnie ustalonej więc chętnie rozważymy wszystkie propozycje.
Więcej informacji na priv 📷📷📷:)


ingrid3737 dołączył
21.01.2017

ingrid3737 15:54 | 11.02.2020

Hej :) bylyscie? bo ja sie w tym roku wybieram i ewentualnie mialabym kilka pytan :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl