Forum dyskusyjne

LIS Kilka 34 smuteczków 34 przed wyjazdem

kategoria podróże po świecie

Grzesiek87 dołączył
10.07.2017

Grzesiek87 19:17 | 26.07.2019

Cześć,

16 września lecimy z dzieckiem do Portugalii, mam dwa nurtujące pytania, na które może ktoś z "doświadczony" forumowiczów jest w stanie coś podpowiedzieć:

1. Lecimy Wizzairem i lądowanie mamy niestety o 0.35 w nocy (nie pytajcie jak to się stało ;) ) Czy jest jakiś znany wam nocleg, który przyjmie nas k. 2 w nocy, na bookingu niestety ciężko taki znaleźć.

2. Przeglądam oferty znanych wypożyczalni aut z ubezpieczeniem auta bez kaucji i są kosmiczne (za 12 dni ok. 3-4 tys. Podobnie było w Maladze, ale udało się znaleźć lokalną wypożyczalnie (Marbesol), gdzie za podobny okres cena z pełnym ubezpieczeniem wyniosła 1200zł za podobny okres. Czy możecie polecić taką lokalną "tańszą" wypożyczalnie w Lizbonie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Grzesiek87 dołączył
10.07.2017

Grzesiek87 18:06 | 27.07.2019

Pierwszy punkt rozwiązany, wielka prośba o pomoc z drugim - najtaniej znalazłem w Goldcar.

portuguesas dołączył
08.11.2019

portuguesas 09:08 | 08.11.2019

Widzę, że jesteś już po podróży, polecę na przyszłość, może się komuś przyda:

Wielokrotnie korzystałem z Olivauto - wypożyczalnia przy Roma-Areeiro.
Z sieciówek polecam Centauro - chyba najbardziej ludzka w Portugalii, z lotniska do wypożyczalni podjeżdżasz busem, 1,5km.

Obie na tydzień będą w cenie Malagi, a nawet taniej. :)

Grzesiek87 dołączył
10.07.2017

Grzesiek87 10:10 | 08.11.2019

Dziękuję, wykorzystam następnym razem :)
Ja skorzystałem z Interrent, wchodząc na stronę wieczorami często wyskakuje zniżka 30%, dzięki temu auto (kombi) na 11 dni z pełnym ubezpieczeniem i obsługą keylessgo wyniosło mnie 357 euro co uważam za przyjemną kwotę.
Z obsługi również jestem zadowolony, włącznie z obsługą wymiany auta z powodu niskiego stanu oleju.

Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl