Forum dyskusyjne

Podróż koleją Rosja Mongolia Chiny Wietnam Kambodża Tajlania Indie

kategoria podróże po świecie

miciek28 dołączył
01.07.2018

miciek28 12:00 | 04.08.2019

Witam

W swoje 30 urodziny ruszam w podróż koleją przez wyżej wspomniane kraje zatrzymując się w co ciekawszych miejscach. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana podobnym przedsięwzięciem czekam na wiadomość

Marek

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 15:14 | 04.08.2019

Przez Kambodżę jeździ jakiś pociąg?

miciek28 dołączył
01.07.2018

miciek28 16:24 | 05.08.2019

Poejdziem sie przekonać :D

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 21:56 | 05.08.2019

Edgarek >Przez Kambodżę jeździ jakiś pociąg?

Zajrzyj na seat61.
Jeździ. Phnom Penh - Battambang - Poipet.
Natomiast ciekawsze dla mnie jest, jak nasz globtroter zamierza przedostać się z Indochin do Indii. Bo raczej nie pociągiem :) I raczej nie drogą lądową ;-)

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 08:05 | 06.08.2019

Piotr-Krk
>Zajrzyj na seat61.
>Jeździ. Phnom Penh - Battambang - Poipet.
>Natomiast ciekawsze dla mnie jest, jak nasz globtroter zamierza przedostać się z
>Indochin do Indii. Bo raczej nie pociągiem :) I raczej nie drogą lądową ;-)
>

seat61 znam, fajna strona ale... te pociągi z Poipet do PP są chyba cały czas w planach ale znalazłem pociąg z Sihanoukville do PP :-) Jeden dziennie.

jaszon dołączył
28.11.2017

jaszon 10:57 | 06.08.2019

>>Indochin do Indii. ….. I raczej nie drogš lšdowš ;-)

Pocišgiem nie da się (… z braku torów kolejowych... :)), ale lšdem jak najbardziej. Granica lšdowa pomiędzy Tajlandiš i Birmš jest otwarta dla turystów już od przynajmniej 7 lat (sam ja przekraczałem w 2014 roku). Natomiast na zachodzie Na granicy pomiędzy Birmš i Indiami w 2018 roku otwarto 2 przejœcia, także dla turystów.

asianews.network/2018/08/28/opening-of-myanmar-border-gives-fi  lip-to-indias-act-east-policy/

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 15:07 | 06.08.2019

Jaszon:Natomiast na zachodzie Na granicy pomiędzy Birmš i Indiami w 2018 roku otwarto 2 przejœcia, także dla turystów.

To wspaniała wiadomość (przeoczyłem). Wkrótce będzie można się wybrać drogą południową do Singapuru :)
Problem przez ostatnie lata był odcinek z Zahedanu do Kwety (Queta), teraz mało kto się decyduje na przejazd przez Beludżystan

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl