Forum dyskusyjne


Kierowca na Sri Lance

kategoria podróże po świecie

kasia&adam dołączył
13.08.2019

kasia&adam 20:43 | 13.08.2019

Witam,
w tym roku byliśmy na Sri Lance z dwójką małych dzieci. Pół roku wcześniej zarezerwowaliśmy sobie tour po tym pięknym kraju z przewodnkiem Siroshanem Silva. To były wakacje naszego życia.Siro okazał się być najlepszym przewodnikiem jakiego mogłam sobie wymarzyć: uczciwy, honorowy, punktualny, zaradny, świetnie zorganizowany, zabawny i kochany dla moich córeczek. Pokazał nam wszystko co najważniejsze ale także to czego turyści zwykle nie widzą. Wniósł moje dzieci na Pitarangule:) Młodsza Amelka do dzisiaj wspomina, że tęskni za Siru:) Błyskawicznie zorganizował pomoc medyczną kiedy rozchorowała się starsza. Szczerze polecam. Siru posiada różne samochody, zależy czy obwozi rodzinę z dziećmi (bardzo wygodny i czysty minivan), czy duże grupy (autobus) czy zakochanych (do dyspozycji stara, elegancka i oryginalna rządowa limuzyna).
Podaję namiary: siroshan77@gmail.com
+94 763334198
(polecam whatsup, oddzwania błyskawicznie, świetnie mówi po angielsku). W razie pytań zapraszam do kontaktu enzo0779@tlen.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl