Forum dyskusyjne

DO MODERATORA

kategoria inne

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 09:16 | 15.08.2019

SZANOWNY MODERATORZE - MODERATORKO PROSZĘ BARDZO O USUNIĘCIE WSZYSTKICH TYCH TEMATÓW KTÓRE NIE SĄ ZWIĄZANE Z PODRÓŻAMI, OSTATNIO NA TYM FORUM POJAWIŁO SIĘ WIELU TROLI . PROSZĘ O PODJĘCIE STOSOWNYCH KROKÓW.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 09:18 | 17.08.2019

Ale się "SZANOWNY MODERATOR" przejął, wow!

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:44 | 26.08.2019

Spieszę donieść SZANOWNY MODERATORZE i oczywiście proszę o wybaczenie, że zakłócam spokój, ale na forum zrobiła się duża KUPA i trochę wali!

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:33 | 26.08.2019

Usunięte.

pozdrawiam

GlobAdmin

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 20:59 | 26.08.2019

Wow! Jestem pod wrażeniem, odzwyczaiłem się od takiej szybkości. ODSZCZEKUJĘ.

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 14:33 | 31.08.2019

Poprosze o ponowną interwencję w sprawie zaśmiecania forum, pozdrawiam

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 22:16 | 02.09.2019

Kurde, Agnieszka, usuń to ścierwo które już trzeci dzień zalega na forum. Nawet nie zaglądałem tam, ale nie ma znaczenia czy tym razem są tam prochy, kurwy, czy tylko fałszywe dokumenty. Już nawet w trzecim świecie, bo pewnie tam znajduje serwer, rozeszła się wiedza jak fatalnie prowadzicie tą stronę. Każde gówno wrzucone na forum w piątek wieczorem ma gwarancję wiszenia na pierwszej stronie co najmniej kilka dni.......

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 08:38 | 03.09.2019

Może przyznać Pawłowi lub jeszcze innym uprawnienia do usuwania takiego spamu skoro administrator nie ma czasu. Taka propozycja ode mnie.
Pozdrawiam.

jaszon dołączył
28.11.2017

jaszon 13:51 | 03.09.2019

Ale masakra! Mnie już przeszła ochota do zaglądania tutaj.
Myślę, że sensowniej jest pisać na forum Travelbit (www.travelbit.pl/forum) lub na forum F4f (www.fly4free.pl/forum/). Tam moderatorzy działają i nie ma takiego spamu i śmietnikowej reklamy.

akras dołączył
16.01.2019

akras 00:04 | 04.09.2019

Wygląda na to, że konsekwentnie Agnieszka ograniczyła bardzo (do potęgi dwudziestej co najmniej) swoją interakcję z Globowiczami. Może i słusznie? Ten wpis niedawny, że jakaś dziewczyna byłaby jeszcze rok temu tu zgrilowana, prawdę mówiąc, trochę mnie zmroził. Chcemy powrotu do takiego zachowania? Ja już nie. Z podkreśleniem "już", bo zdaję sobie sprawę, że też narozrabiałam, głównie podjudzona przez co niektórych na Globie.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:09 | 07.09.2019

Piątek, piąteczek,...... czyli gówno na forum wzbiera!

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 18:26 | 15.09.2019

Ponieważ już jest wątek 'do moderatora' to pozwolę sobie dopisać swój postulat - drogi moderatorze/administratorze - skoro nie działają na Ciebie zgłoszenia wulgarnych i obraźliwych postów, to jeśli te posty nie będą usuwane pozwolę sobie zgłosić Twoje forum do NASKu oraz do organizacji ogarniających treści w necie, jeśli Twoja strona zacznie być blokowana w przeglądarkach to może się nad tym pochylisz.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 21:54 | 15.09.2019

Edgarek, świetny pomysł, wszystko mają w dupie - wczoraj przesłałem na Globowego fanpage'a cytat z wynurzeń tego debila. I co? .... i nadal jajco! Bywanie tu chyba już jest obciachem.

senia dołączył
20.06.2008

senia 22:09 | 15.09.2019

Wchodzę coraz rzadziej i za każdym razem widzę coraz większe szambo... Awaria Czajki jest przy tym niczym... Jak nie colmar gnoi Antoniego, to marcos daje ognia... Widzę tutaj coraz wyraźniej coraz więcej osób, które mają problemy same ze sobą... jak nie przerośniete ego to chamy albo zboczeńcy...a kiedyś dyskutowało się o podróżach... eh...szkoda.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 22:58 | 15.09.2019

Mam podobne uczucia-szkoda portalu!!

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 06:54 | 16.09.2019

Tak ,to prawda.szkoda tego portalu,Teraz tu wchodza same pederasci albo kobiety lesbijskie,sami LGBTowcy.az rzygac sie chce na ich widok.Czas zlikwidowac ten zboczony portal

dżejpitu dołączył
31.03.2018

dżejpitu 10:46 | 16.09.2019

Niestety mam niedobre informacje dla tej garstki normalnych, zaglądających jeszcze na ten śmieszny portal. W polskim prawie nie ma narzędzi, dostępnych w rozsądnym terminie i przy rozsądnym stopniu zaangażowania, które umożliwiają skuteczną walkę, zarówno z internetowymi psycholami (patrz wyżej), jak i z portalami, które udostępniają im miejsce, a przy okazji mającymi głęboko w d....... tych zrównoważonych użytkowników. I nie jest to kwestia niewiedzy administratorów. Jedyne co można skutecznie zgłosić, to są treści nielegalne. I zwróćcie uwagę, że posty na forum z propozycjami fałszywych dokumentów znikają na bieżąco - maksymalnie 2/3 dni - bo z tego tytułu mogliby mieć kłopoty, a to że jakiś psychol ubliża innym użytkownikom? Zzwisa im i powiewa.

Niedowiarkom polecam artykuł
prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/922555,wyrok-etpc-portal-intern  etowy-komentarze.html

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl