Forum dyskusyjne

Uwaga na wyłudzacza kasy

kategoria podróże po świecie

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 05:47 | 11.09.2019

Proszę uważać na osobnika podającego się za Olgę Biełłoninę.To Polak podający się ukrainkę i wyłudzający pieniądze .Udaje przewodnika po Kijowie a zapewne nawet nigdy tam nie był.
Z poważaniem
Marek

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 08:09 | 11.09.2019

Witam, po jej/jego wpisach a pisałem w założonych przez nią/niego wątkach trochę i nie stwierdziłem żeby było to oszustwo, być może się mylę. Ja na Ukrainę jeżdżę już chyba z 17 lat i nie wyłapałem jakiegoś podstępu. Ale mogę się mylić jeżeli masz jakieś przykre doświadczenie ze strony tego użytkownika podziel się z nami, pozdrawiam

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 08:37 | 11.09.2019

www.globtroter.pl/forum/watek,86826,uzytkownicy,amp,34,marcos,  amp,34,i,amp,34,joasia,anna,amp,34,przestrzegam.html

Olga Bełłonina dołączył
11.05.2019

Olga Bełłonina 11:22 | 11.09.2019

>Proszę uważać na osobnika podającego się za Olgę Biełłoninę.To Polak podający się
>ukrainkę i wyłudzający pieniądze .Udaje przewodnika po Kijowie a zapewne nawet nigdy
>tam nie był.
>Z poważaniem
>Marek

Bardzo mi przykro, że zaczepiła mnie ta psychicznie niezrównoważona osoba. Już kilka miesięcy piszą do mnie i marcos (oferował nie małą kasę za seks) i aluśka (www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=73481)  non stop pisze groźby i obrzydliwe rzeczy. Pisałam na ten temat moderatorom ale żadnej reakcji się nie doczekałam. Mogę udowodnić, że to ta sama osoba. Moderator jest głuchy albo na wiecznym urlopie. Sprawę tą można już spokojnie podciągnąć pod ksenofobię, rasizm oraz mowę nienawiści. Według mnie sprawa nadaje się do prokuratury. Jednak portal jest w Polsce a ja na Ukrainie i nie wiem jak prawnie do tego podejść.

Co do mnie. To jestem Ukrainką i jestem dumna z tego. Zdjęcie na portalu jest moje i naturalne. Wiele lat mieszkałam w Polsce i Szwecji, Studiowałam język polski dlatego znam go bardzo dobrze, byłam w związku z Polakiem ale w końcu wróciłam do Kijowa. Bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Bardziej dokładną informacje o mnie można przeczytać tu: www.facebook.com/wedrowkipo.kijowie.7/aboutsection=bio&lst=100  040368290550%3A100040368290550%3A1568191135

A osobiście dla Marcosa i aluśka: jeżeli nie odczepją się ode mnie, to jestem w stanie pojechać do Polski i zgłosić konwersacje na policje (bo niestety moderator śpi i na to nie reaguje). Po zabójstwie prezydenta Gdańska w policji polskiej od kilku miesięcy bardzo poważnie traktują groźby wirtualne, uważają ich za karalne i zachęcają do zgłoszenia. Myślę, że tu jest o czym pomyśleć.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 11:41 | 12.09.2019

"Bardzo mi przykro, że zaczepiła mnie ta psychicznie niezrównoważona osoba" - Olga, sama sobie dopowiedziałaś co to za egzemplarz, w związku z tym najlepiej kasować informacje przed przeczytaniem - ja tak zawsze robię, z niechcianymi privami - jak pierwsze zdanie mi się nie podoba, to dalej nie czytam, od razu kasuję - nie znam treści, to mi zwisa. Odpowiadanie i pisanie o takich indywiduach daje im energię do kontynuowania akcji, tym się żywią. A na Administratora, ani Moderatora, niestety nie masz co liczyć. To schyłkowy portal, raczej będzie już tylko gorzej.

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 12:31 | 12.09.2019

>"Bardzo mi przykro, że zaczepiła mnie ta psychicznie niezrównoważona osoba" - Olga,
>sama sobie dopowiedziałaś co to za egzemplarz, w związku z tym najlepiej kasować
>informacje przed przeczytaniem - ja tak zawsze robię, z niechcianymi privami - jak
>pierwsze zdanie mi się nie podoba, to dalej nie czytam, od razu kasuję - nie znam
>treści, to mi zwisa. Odpowiadanie i pisanie o takich indywiduach daje im energię do
>kontynuowania akcji, tym się żywią. A na Administratora, ani Moderatora, niestety nie
>masz co liczyć. To schyłkowy portal, raczej będzie już tylko gorzej.

I to właśnie jet ta niby Olga, czyli oszust i wyłudzacz paweł. p. Nareszcie został zdemaskowany i to już będzie koniec jego zlidziejskiej dzialnosci. Chcial ode mnie 500 zl zaliczki za rzekomą wy ieczke po Kijowie. Pewnie nie tylko ode mnie. Uwazajcie na tego ohydnego typa. Żeruje na ludzkiej naiwnosci. Nie dajmy się, podróżnicy

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 07:16 | 14.09.2019

szanowny panie marcos czy jak tam ci, przestań bić pianę a jak nie podoba ci się to forum to po prostu zniknij stąd. myślisz że jesteś anonimowy i nikt ci nie zrobi to jesteś w błędzie. Jakie ślady zostawiasz nie będę cię naprowadzał na ten trop,

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 07:18 | 14.09.2019

do olgi, koleżanko jeżeli chcesz złożyć zawiadomienie o tej sprawie o której piszesz nie musisz wcale przyjeżdżać do Polski możesz takowe zawiadomienie złożyć w ambasadzie polski w Kijowie, a oni już prześlą do odpowiednich służb w Polsce, pozdrawiam

Olga Bełłonina dołączył
11.05.2019

Olga Bełłonina 07:35 | 14.09.2019

>do olgi, koleżanko jeżeli chcesz złożyć zawiadomienie o tej sprawie o której piszesz
>nie musisz wcale przyjeżdżać do Polski możesz takowe zawiadomienie złożyć w
>ambasadzie polski w Kijowie, a oni już prześlą do odpowiednich służb w Polsce,
>pozdrawiam

Dziękuję bardzo. To jest świetny pomyśl. Tak i zrobię.

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 08:13 | 14.09.2019

Panie gawron, a dlaczego wiadomosci od szpaka, pawła. p raz olgi beloninej są pisane z jednego komputera??? Czy_byscie byli trójcą??to dziwne i trzeba to koniecznie wyjaśnić. Dosc już naciągania naiwnych ludzi

Huskypola dołączył
03.07.2019

Huskypola 09:54 | 14.09.2019

Posłuchaj gościu.
Każda agncja turystyczna lub przewodnik żąda zaliczki za wycieczki,bo ludzie mają to do siebie,a szczególnie Polacy,że na coś się umawiają ,a potem się nie zjawiają bo chodząc po mieście znalezli coś taniej albo zmienili plany,a ktoś już zarezerwował swój czas,miejsce w aucie,odmówił innym itp.Jak Cię nie stać na wycieczki z przewodnikiem to google maps i przed siebie.Tyle.

senia dołączył
20.06.2008

senia 14:28 | 14.09.2019

Marcos, sprawdź jeszcze mój komputer. Bo ja też się logikę z tego samego co Pawelp, Olga i Szpak 😉. Ale cyrk 😍

senia dołączył
20.06.2008

senia 14:29 | 14.09.2019

>Marcos, sprawdź jeszcze mój komputer. Bo ja też się logikę z tego samego co Pawelp,
>Olga i Szpak 😉. Ale cyrk 😍

Loguję

Huskypola dołączył
03.07.2019

Huskypola 14:47 | 14.09.2019

>Panie gawron, a dlaczego wiadomosci od szpaka, pawła. p raz olgi beloninej są pisane
>z jednego komputera??? Czy_byscie byli trójcą??to dziwne i trzeba to koniecznie
>wyjaśnić. Dosc już naciągania naiwnych ludzi

Nie wiedziałam Joasiu,Anno,że w Tworkach w swoich pokojach bez klamek macie Wi-Fi.Wow!

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 15:57 | 14.09.2019

Pani Hujka Z Pola, niech pani tak czesto nie zmienia szminki na mordzie bo mi sie juz od tego zrobila tęcza na kutasie, a ja nie jestem lgbt, hahahahaha
Dziekuje hujko z pola

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 15:57 | 14.09.2019

Pani Hujka Z Pola, niech pani tak czesto nie zmienia szminki na mordzie bo mi sie juz od tego zrobila tęcza na kutasie, a ja nie jestem lgbt, hahahahaha
Dziekuje hujko z pola

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 18:06 | 14.09.2019

mow co chcesz ale za jedno musze cie pochawlić.mikt mi tak dobrze nie obrobił palki jak ty.ochhhhhhhh,co za ssanko,delikatnie,no i ten połyczek.Nie moge sie doczekac nastepnego numerku.mniam ,mniam

Huskypola dołączył
03.07.2019

Huskypola 09:00 | 15.09.2019

>Pani Hujka Z Pola, niech pani tak czesto nie zmienia szminki na mordzie bo mi sie juz
>od tego zrobila tęcza na kutasie, a ja nie jestem lgbt, hahahahaha
>Dziekuje hujko z pola
Jak ktoś nie jest gejem to nie musi się z tego tłumaczyć,a nawet normalny gej nie musi.Ty jesteś zwykłym pedałem!

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 12:35 | 15.09.2019

Hujko z pola,na twoja czesc uozylem wiersz bo jestem poetą
Witaj moja hujko z pola
pochadząca spod Opola
Pizda twa jak parabola
Bo to kurwa spod Ipola
Czyz to nie jest piekne i romantyczne???
Jak mi zaplacisz dupą(tak jak każdemu) to ci napisze cały poemat
A teraz cmoknij mnie w jaja i narka
moja ty hujko z pola

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl