Forum dyskusyjne


SPRAWA FORUM

kategoria podróże po świecie

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 18:31 | 06.10.2019

szanowny MARCOS czy jak tam cię zwą zazwyczaj nie dyskutuję z debilami ale tą prywatną wiadomością przegiąłeś sobie po całej linii i wiedz że ja tej sprawy tak nie zostawię i ,licz się z konsekwencjami. I żebyś mnie źle nie zrozumiał to nie są groźby z mojej strony, ale radzę znaleźć sobie inne forum które zaspokoją twoje potrzeby. Piszę to na ogólnym żeby każdy z użytkowników forum wiedział kim jesteś.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl