Forum dyskusyjne


Podróż do Turcji - poszukuję chętnych na tanią i szybką wyprawę w Sierpniu

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

bies dołączył
28.06.2005

bies 20:29 | 28.06.2005

Siema. Jadę w tym roku do Libanu na misje archeologiczną i chę po drodze zwiedzić turcję. Wyjadz przewiduję na 20 sierpnia Powrót na początek października wiec raczej chodzi mi o towarzystwo w jedną stronę, zwłaszcza na turecki etap podróży na który przewiduje 5,6 dni. Mam opracowany bardzo tanią podroż do turcji, sprawdzoną osobiście, jestem sam 21 lat, wiec jak możesz mi pomóc to bardzo proszę. Jak na 1 raz to nie chcę ryzykować. Nie sprawiam problemu, jest do dogadania. moj telefon 600210158. odpisuje na sms.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl