Forum dyskusyjne


Wyjazd na Ukrainę

kategoria podróże po świecie

[fb] Tomasz Kuźlan dołączył
06.12.2019

[fb] Tomasz Kuźlan 10:23 | 06.12.2019

Wybieram się na Ukrainę i zastanawia mnie to jak przekroczyć granicę bo czytałem że na granicy są pasy dla posiadaczy paszportu Unijnego i dla reszty obywateli, a co jeśli będę miał ze sobą obywatelkę Ukrainy?! Pozdrawiam


szpak dołączył
07.08.2007

szpak 11:50 | 07.12.2019

Witam, na granicy masz tzw. pasy - wszystkie paszporty, i nic do oclenia oraz dla dyplomatów. Jeżeli jedziesz turystycznie i nic nie masz do oclenia to śmiało się kierupas nic do oclenia, nie ma to znaczenia czy jedziesz sam czy też z obywatelem Ukrainy. Ale czasami jest szybciej na pasie ogólnym.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl