Forum dyskusyjne


lot z przesiadką gwarantowaną

kategoria podróże po świecie

kascyk dołączył
23.02.2020

kascyk 11:16 | 23.02.2020

Dzień dobry wszystkim na forum. Mam pytanie zupełnego świeżaka. Chodzi o lot z przesiadką gwarantowaną - jeżeli loty realizuje jedna linia lotnicza, bądź linie mają porozumienie to przesiadka powinna być gwarantowana (na 1 bilecie), jednak zauważyłem podczas wyszukiwaniu lotów na skyscannerze, że są takie połączenia z przesiadką realizowane przez 1 linie lotniczą które skyscanner podaje jako niegwarantowane?! Z tąd moje pytanie jak sprawdzić czy przesiadka jest gwearantowana, jak sprawdzić czy połączenia są na 1 bilecie podczas zakupu (nigdy tego nie robiłem)? Sa również takie połączenia które wyswietla skyscanner i nie podaje że przesiadka jest niegwarantowana ale czas pzresiadki jest bardzo ktrótki (np 1,5 godz na lotnisku Charlesa de gaulle'a - czy wówczas zawsze jest tak że ktoś z obsługi czeka żeby przyśpieszyć nasza przeprawę przez lotnisko, czy jest to życzenie?) - pomimo tego że minimalny czas pzresiadki może być zachowany, jeśli ktoś 1 raz jest na danym lotnisku może być problem? Będę super wdzięczny za odpoweidzi, ewentualnie jakieś screeny jak powinien wyglądać zakup lotów z przesiadkami na jednym bilecie. Pozdrawiam Kacper


Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 13:29 | 23.02.2020

kascyk: ">Będę super wdzięczny za odpoweidzi, ewentualnie jakieś screeny jak powinien wyglądać zakup lotów z przesiadkami na jednym bilecie. Pozdrawiam Kacper"

Po prostu przejdź ze skyscannera na stronę przewoźnika.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl