Forum dyskusyjne

Ankieta Turystyka Egzotyczna

kategoria podróże po świecie

kowczarek dołączył
24.03.2020

kowczarek 18:49 | 14.04.2020

Cześć!
Jestem studentką turystyki i rekreacji na UMK w Toruniu. Piszę pracę magisterską na temat turystyki egzotycznej. Część pracy opiera się o badania ankietowe skierowane do osób podróżujących poza Europę. Gdyby znaleźli się dobrzy ludzie, którzy zechcą poświęcić kilka minut na wypełnienie ankiety będę bardzo wdzięczna!
Tutaj link do ankiety:
ankiety.umk.pl/v3/index.php/345131?lang=pl 

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 20:01 | 14.04.2020

>Jestem studentką turystyki i rekreacji na UMK w Toruniu. Piszę pracę magisterską na temat turystyki egzotycznej.

Widzisz, GlobAdminie, tak to jest jak się daje małpie brzytwę.

Być moderatorem to jest odpowiedzialna funkcja. Tu obowiązuje przede wszystkim profesjonalizm.

Dlaczego o tym piszę?

Bo prośba studentki o wypełnienie ankiety "Turystyka Egzotyczna" pojawia się po raz drugi. Parę tygodni temu była prośba zaczynająca się od słów: "Gdyby znaleźli się dobrzy ludzie, którzy zechcą poświęcić kilka minut na wypełnienie ankiety będę bardzo wdzięczna! Tutaj link do ankiety"

Kilka osób się wypowiedziało w tamtym wątku.

Co się stało z poprzednim wątkiem? Został wycięty przez małpę.

Forumowicze to doskonale widzą, gdy wpiszą w okno wyszukiwarki (prawy górny róg) słowo ankieta.

Widzą, że są tam SETKI wątków i postów z prośbą o wypełnienie podobnych ankiet.

Są to wątki zainicjowane w 2012 roku, w 2014 roku... Także jeszcze starsze i dużo młodsze. Wiszą na forum i jakoś nikomu wcześniej nie przeszkadzały. Mimo że te wszystkie prace licencjackie zostały już dawno napisane i obronione...

Dostałem - jak wspomniałem w innym wątku - ostatnio wiadomość od małpy: pochwaliła się, że wycięła właśnie nieaktualne wątki.

Prośba o wypełnienie ankiety "Turystyka Egzotyczna" wróciła...

Ja rozumiem GlobAdminie, że obecnie nie panujesz - z jakichś powodów - nad portalem. Ale dawać małpie brzytwę?!

Możecie wycinać moje wypowiedzi, możesz GlobAdminie nie przywracać moich merytorycznych wątków i wypowiedzi. To nie jest jakieś znaczące forum w moim życiu. Ale pamiętaj, GlobAdminie, że ludzie patrzą na Twoje działania.
I oceniają.

pozdr.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 20:34 | 14.04.2020

>Cześć!
>Jestem studentką turystyki i rekreacji na UMK w Toruniu. Piszę pracę magisterską na
>temat turystyki egzotycznej. Część pracy opiera się o badania ankietowe skierowane do
>osób podróżujących poza Europę. Gdyby znaleźli się dobrzy ludzie, którzy zechcą
>poświęcić kilka minut na wypełnienie ankiety będę bardzo wdzięczna!
>Tutaj link do ankiety:
>ankiety.umk.pl/v3/index.php/345131?lang=pl 

Wypełniam :)
Powodzenia :)

kowczarek dołączył
24.03.2020

kowczarek 20:56 | 14.04.2020

Dziękuję pięknie :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl