Forum dyskusyjne


Jeszcze trochę formalności

kategoria podróże po świecie

Podróżujący dołączył
20.06.2020

Podróżujący 09:25 | 20.06.2020

Witam wszystkich miłośników Rumunii. W najbliższym czasie szykuje mi się dłuższy wyjazd służbowy do Rumunii- Bukareszt i okolice, ale niestety "skończył" mi się paszport, a nowego do tego czasu nie zdążę wyrobić. Słyszałem, że co prawda wjadę na dowód osobisty, ale do wynajęcia hotelu jest już niezbędny paszport. Mam na myśli zwykły sieciowy, biznesowy hotel, typu Marriott, lub podobne, z fakturą itp. Czy to jest prawda, czy jakaś kolejna miejska legenda?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl