Forum dyskusyjne

Brawo portal brawo admin

kategoria podróże po świecie

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 20:43 | 23.06.2020

Kocham ten portal, bo dzięki niemu wiem, gdzie pożyczkę mogę dostać, otrzymać spadek z USA i mam co chwilę propozycje olbrzymich pieniędzy z Nigerii, jeżeli tylko przeleję parę tysięcy dolców. Dodatkowo, jeżeli brakuje mi jakiegoś dokumentu lub certyfikatu to wiem, że to niewielki problem, bo za parę dni będzie stosowne ogłoszenie na forum jak mogę go sobie załatwić. Przecież te wszystkie informacje są niezbędne i konieczne, aby być zadowolonym z życia. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego niektórym malkontentom to przeszkadza. To jest portal o podróżach, a czyż życie nie jest piękną podróżą w czasie. Bawmy się dalej !

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 21:17 | 23.06.2020

Jak już będziesz miał tę kasę, to zahra pomoże Ci wydać - portal full service.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:21 | 24.06.2020

Ale jesteśmy światowcami. Kiedyś takie fajne emocje w Warszawie byłyby nie do pomyślenia. Zahra.

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 10:47 | 30.06.2020

A może admin dba o to aby było za co podróżowac...jak nie masz kasy to jest pożyczka,jak nie masz ważnego dokumentu na podróż to jest oferta itd...nic wdziecznosci nic bynio

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 21:43 | 02.07.2020

He, he, brawo achilles13 , tylko na tym portalu moderowanym przez upośledzonego umysłowo administratora można zamieścić reklamę w wątku skierowanym do niego właśnie w sprawie reklam łamiących regulamin. Brawo i jeszcze raz brawo.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 22:50 | 05.07.2020

>He, he, brawo achilles13 , tylko na tym portalu moderowanym przez upośledzonego
>umysłowo administratora można zamieścić reklamę w wątku skierowanym do niego właśnie
>w sprawie reklam łamiących regulamin. Brawo i jeszcze raz brawo.
Achilles13 to mój ulubieniec. Dzięki niemu znowu mogę rozwiązać kilka moich problemów życiowych. To nowy, zacny aktyw na portalu. I nie będą nam tu miernoty pisały o wyjazdach, gdzie wiadomo, że zawsze ktoś już był wcześniej. NIHIL NOVI SUB SOLE ! Dziękuję !

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 23:23 | 05.07.2020

To forum stało się wysypiskiem i śmietniskiem, gdzie można praktycznie bezkarnie zamieszczać różne bzdurne wypowiedzi i informacje, niemające nic wspólnego z tematem tego forum. Aż przykro jest tutaj wchodzić. A gdy co jakiś czas robiony jest ‘porządek’, to mimo wszystko sporo absurdalnych wypowiedzi lub ukrytych reklam pozostaje nieusuniętych.

Nie rozumiem, dlaczego administrator/właściciel nawet nie pofatyguje się raz dziennie zajrzeć na prowadzone przez niego forum? Czy to naprawdę jest takie trudne? Wygląda na to, że kompletnie wszystko lekceważy, a szczególnie użytkowników tego forum.

WSTYD!!!

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:11 | 06.07.2020

Reagujemy na bieżąco.
w tej chwili urlopujemy, więc jest nieco dłużej.

GlobAdmin

senia dołączył
20.06.2008

senia 11:26 | 06.07.2020

Wybaczcie, ale w Waszym przypadku to chyba permanentnie urlopujecie... co z rasistowskimi komentami? Widzę, że osoba, która je wrzuca ma się zupełnie dobrze.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 20:01 | 06.07.2020

>Reagujemy na bieżąco.
> w tej chwili urlopujemy, więc jest nieco dłużej.
>
>GlobAdmin

Co za pitolenie, chyba sam/sama nie wierzysz w to co piszesz.

Poświęciłem 15 minut na przejrzenie ostatnich postów z 50 kolejnych wątków:

5 wątków w całości poświęconych żenującemu poziomowi moderowania - zupełnie olanych lub epizodycznie mrukniętych coś od czapy przez Moderatora zwanego tu GlobAdminem

16 wątków które powinny się znaleźć w dziale ogłoszenia

12 wątków z ostatnim postem w postaci ordynarnej reklamy, w większości wątki od czapy z prehistorii.

TYLKO 10 wątków (na 50) poświęconych turystyce, w tym ankieta o Japonii i gleby w Barcelonie - połowa bez odpowiedzi

1 wątek nie zrozumiałem o co chodzi autorowi

No i oczywiście "Byłem w Indiach, szczerze odradzam" co jest klasą samą dla siebie.

Z litości, pominę to twoje moderowanie milczeniem.

gastropoda dołączył
19.05.2011

gastropoda 21:37 | 15.07.2020

Co na tym portalu się dzieje? Zmiana kierunku z podróżniczego na, no właśnie na co?

akras dołączył
16.01.2019

akras 22:41 | 15.07.2020

Na Covidowy ;-) Z jednej strony wszystko prawie siadło z podróżami, więc ludzie wrzucają co mają z przeszłości oraz to co teraz dłubią w Polsce. A z drugiej strony, ewidentnie widać, że nowy Admin z niczym prawie sobie nie radzi. Z malutkiej, trzeciej strony - Założyciele portalu raczej nie chcą nikogo z licznych zgłaszających się tutaj wybrać do adminowania portalem. Według mnie - słusznie :-) Pozdrowienia.

senia dołączył
20.06.2008

senia 09:56 | 26.07.2020

Szambo wybiło i gówno płynie ulicą! Gdzie Admin?

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 11:35 | 26.07.2020

Senia, jak sama wiesz w tej chwili admin reaguje na bieżąco lecz z małym poślizgiem bo się urlopują, poczekaj aż skończą się urlopy to reakcja będzie natychmiastowa co w przypadku GlobAdmina tego forum równa się około miesiąca, pozdrawiam Globa

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 12:40 | 26.07.2020

Już nawet nie próbuję dociekać czy i dlaczego portal został porzucony przez właścicieli. Zlikwidowałem połowę galerii, ale usunąć wszystkie zdjęcia ... trochę mi żal - robię to na raty, po "troszeczu", co by nie mówić przez kilka lat spędziłem tu sporo godzin. Myślałem, że po ostatnich epitetach w stosunku do Admina, po prostu mnie zbanują i będę miał z głowy....., a tu dupa? W związku z tym, skoro nie wiadomo o co chodzi, to znaczy że całe to pierdolenie (przepraszam wrażliwych) o misyjnej działalności i niedochodowości portalu należy między bajki włożyć. Widocznie portal przynosi jednak dochody, bo inaczej nikt normalny nie ponosił kosztów związanych z jego utrzymaniem. Skoro więc zostało nas może ze 20, w porywach 30 osób, to niezbędny jest jakikolwiek ruch, choćby było to takie gówno jak dzisiejszy spam i nie zdziwiłbym się gdyby duża część z tego była, nie tylko za zgodą, ale wręcz z inspiracji właściciela/i, czy Admina. Oczywiście dopuszczam także możliwość, że to jednak kompletni idioci.

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 12:55 | 26.07.2020

Sentyment zostanie, wiele fajnych chwil w sporym gronie tutaj spędziliśmy i sporo cennych informacji wymienialiśmy, jednak mnie wstyd trzymać w takim śmietniku foty - własnie usunęłam.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 13:04 | 26.07.2020

>Sentyment zostanie, wiele fajnych chwil w sporym gronie tutaj spędziliśmy i sporo
>cennych informacji wymienialiśmy, jednak mnie wstyd trzymać w takim śmietniku foty -
>własnie usunęłam.

Szkoda, ale rozumiem i zazdraszczam zdecydowania. Lubiłem Twoje foty ))))-:

00.00.0000

[konto usuniete] 13:16 | 26.07.2020

>>Sentyment zostanie, wiele fajnych chwil w sporym gronie tutaj spędziliśmy i sporo
>>cennych informacji wymienialiśmy, jednak mnie wstyd trzymać w takim śmietniku foty
>-
>>własnie usunęłam.
>
>Szkoda, ale rozumiem i zazdraszczam zdecydowania. Lubiłem Twoje foty ))))-:

Dzięki :-))) Cóż, nie jest to jedyne miejsce w sieci.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 13:31 | 26.07.2020

Reasumując to dzięki temu portalowi poznałem kilkanaście naprawdę fajnych osób, z którymi jeżdżę od czasu do czasu po świecie, a także spotykam się towarzysko lub wymieniam informacje. Dla mnie to jedyna wartość tego portalu. Dlatego tu jeszcze jestem, ale ilość spamu jest przerażająca, stąd mój sarkazm. Jak widać admin ma to tam, gdzie słońce nie dochodzi.
Pozdrawiam
Zbyszek

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 13:41 | 26.07.2020

>>>Sentyment zostanie, wiele fajnych chwil w sporym gronie tutaj spędziliśmy i sporo
>>>cennych informacji wymienialiśmy, jednak mnie wstyd trzymać w takim śmietniku
>foty
>>-
>>>własnie usunęłam.
>>
>>Szkoda, ale rozumiem i zazdraszczam zdecydowania. Lubiłem Twoje foty ))))-:
>
>Dzięki :-))) Cóż, nie jest to jedyne miejsce w sieci.

Niestety o takim profilu, czyli z lekkim zacięciem podróżniczym, chyba jedyne.
Mnie nie udało się znaleźć alternatywy. Dlatego, co tydzień, zaglądam tu z nadzieją, że te lamusy oddadzą portal komuś, kto zechce przywrócić mu charakter. Niestety wiadomo czyją matką jest "Nadzieja".
PP

00.00.0000

[konto usuniete] 14:04 | 26.07.2020

Z taką też nadzieją nie usunęłam profilu. Do oglądania i pogadania więc, Pawle P. - być może ;-)

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 16:08 | 26.07.2020

Moje też już właśnie zostały usunięte, później pójdą pod młotek posty itd.

DMW45 dołączył
12.12.2013

DMW45 20:23 | 26.07.2020

"Widocznie portal przynosi jednak dochody, bo inaczej nikt normalny nie ponosił kosztów związanych z jego utrzymaniem."
Nie wiem jak w wypadku tego portalu ale najczęściej opłaty są zryczałtowane i płatne jednorazowo np. rocznie - a więc skoro już jakieś koszty zostały poniesione to obecnie utrzymanie portalu może nie generować żadnych nowych opłat związanych z jego utrzymaniem.
Oprócz ewidentnej sprawy jaką jest brak reakcji na spam i inne śmieci jest jeszcze ten problem, że w ostatnich miesiącach nic się nie dzieje, mało kto podróżuje a więc nie ma żadnych nowych wątków ani wpisów. I ten brak ruchów dotyczy wszystkich tutaj obecnych i powoduje naturalną śmierć tego portalu. Tak samo umarł Loter ale na przykład Fly4free się utrzymało i nadal się świetnie rozwija.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 23:44 | 26.07.2020

>"Widocznie portal przynosi jednak dochody, bo inaczej nikt normalny nie ponosił
>kosztów związanych z jego utrzymaniem."
>Nie wiem jak w wypadku tego portalu ale najczęściej opłaty są zryczałtowane i płatne
>jednorazowo np. rocznie - a więc skoro już jakieś koszty zostały poniesione to
>obecnie utrzymanie portalu może nie generować żadnych nowych opłat związanych z jego
>utrzymaniem.
>Oprócz ewidentnej sprawy jaką jest brak reakcji na spam i inne śmieci jest jeszcze
>ten problem, że w ostatnich miesiącach nic się nie dzieje, mało kto podróżuje a więc
>nie ma żadnych nowych wątków ani wpisów. I ten brak ruchów dotyczy wszystkich tutaj

Nie znasz kontekstu kolego. Nie zaglądam nikomu do kieszeni, tylko nawiązuję do starej śpiewki GlobAdmina, który/a bez przerwy przypominał nam o "kosmicznych" wręcz kosztach prowadzenia portalu i w ten sposób gasił wszelkie prośby User'ów związane z poprawą funkcjonalności portalu. Oczywiście mówię o czasach kiedy się jeszcze do nas odzywał. Tak na marginesie koszty prowadzenia portalu, to nie jest tylko hosting. A wracając do meritum, brak nowych wątów i wpisów nie ma nic wspólnego z covidem i utrudnieniami w podróżach - większość doświadczonych podróżników i turystów ma tysiące nieopublikowanych zdjęć i dziesiątki nieopowiedzianych jeszcze historii. Jest wręcz odwrotnie niż sugerujesz. Gdyby nie covid większość z nas byłaby obecnie w podróży. To właśnie utrudnienia w podróżowaniu dały nam czas na odkurzenie fotek i historii, na które normalnie nie mamy czasu i które moglibyśmy opublikować, gdyby Globek nie zamienił się w ściek. Portal dogorywa, bo właściciele mają go w dupie, więc problem nie leży w tym o czym napisałeś. Pozdrawiam PP

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 00:13 | 27.07.2020

>>"Widocznie portal przynosi jednak dochody, bo inaczej nikt normalny nie ponosił
>>kosztów związanych z jego utrzymaniem."
>>Nie wiem jak w wypadku tego portalu ale najczęściej opłaty są zryczałtowane i
>płatne
>>jednorazowo np. rocznie - a więc skoro już jakieś koszty zostały poniesione to
>>obecnie utrzymanie portalu może nie generować żadnych nowych opłat związanych z
>jego
>>utrzymaniem.
>>Oprócz ewidentnej sprawy jaką jest brak reakcji na spam i inne śmieci jest jeszcze
>>ten problem, że w ostatnich miesiącach nic się nie dzieje, mało kto podróżuje a
>więc
>>nie ma żadnych nowych wątków ani wpisów. I ten brak ruchów dotyczy wszystkich tutaj
>
>Nie znasz kontekstu kolego. Nie zaglądam nikomu do kieszeni, tylko nawiązuję do
>starej śpiewki GlobAdmina, który/a bez przerwy przypominał nam o "kosmicznych" wręcz
>kosztach prowadzenia portalu i w ten sposób gasił wszelkie prośby User'ów związane z
>poprawą funkcjonalności portalu. Oczywiście mówię o czasach kiedy się jeszcze do nas
>odzywał. Tak na marginesie koszty prowadzenia portalu, to nie jest tylko hosting. A
>wracając do meritum, brak nowych wątów i wpisów nie ma nic wspólnego z covidem i
>utrudnieniami w podróżach - większość doświadczonych podróżników i turystów ma
>tysiące nieopublikowanych zdjęć i dziesiątki nieopowiedzianych jeszcze historii. Jest
>wręcz odwrotnie niż sugerujesz. Gdyby nie covid większość z nas byłaby obecnie w
>podróży. To właśnie utrudnienia w podróżowaniu dały nam czas na odkurzenie fotek i
>historii, na które normalnie nie mamy czasu i które moglibyśmy opublikować, gdyby
>Globek nie zamienił się w ściek. Portal dogorywa, bo właściciele mają go w dupie,
>więc problem nie leży w tym o czym napisałeś. Pozdrawiam PP
>

Podpisuje się pod tym co napisał Paweł.p
Pod resztą zresztą także. Nie zaglądałam na forum, bo cały dzień usuwałam swoje zdjęcia po tym, jak sobie pomyślałam, że mogą być skojarzone z tym gównem które zalewa globa. Jutro reszta.
Dawno usunęłabym konto, gdyby nie - podobnie jak u Zbyszka - sentyment do 9 lat tu spędzonych i ludzi których tu spotkałam, z którymi podróżuję, wymieniam doświadczenia i przede wszystkim się przyjaźnię.
Poczekam co będzie dalej.

akras dołączył
16.01.2019

akras 00:36 | 27.07.2020

Katharsis? Jak się zamiesza na sicie, to lepiej wyjdzie :-) Zbyt skostniałe było tu towarzystwo w dyskusjach i tępieniu nowych użytkowników :-) I znalazł lub znaleźli się tacy, którym nikt tutaj nie daje rady. Przede wszystkim smutne, że nie ma Admina albo kogokolwiek kto by zareagował na durne wpisy. Może jednak wyjdzie to portalowi na dobre?

senia dołączył
20.06.2008

senia 08:31 | 27.07.2020

Chyba nie masz racji. Co wnoszą starzy userzy pod coraz to nowymi nickami, lub każdy pod kilkoma? Nowi, jeśli mają coś do pokazania lub opowiedzenia, zawsze byli mile widziani. Może "rokujący" byli czasem zbyt ostro traktowani 😉 Byli tez tacy, ktorzy zawsze mieli obsesje jakiegoś wyimaginowanego TWA i oni rzeczywiscie byli/są nieco skostniali. Wiesz chyba o kim mówię.

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 08:51 | 27.07.2020

Nie ma globa nie ma admina, no może trochę przesadziłem oni są ale jak YETI każdy wie że jest tylko nikt go nie widział. I tu rodzi się pytanie po co komu taki portal jak nikt nad nim nie panuje, można sobie założyć milion kont i nikt nic z tym nie zrobi, luki w portalu żeby są tak duże że nawet nikomu się o tym nie śniło. Ale żeby coś włodarzom wskazać podpowiedzieć to równa się z cudem. Moje zdjęcia na tym portalu poszły do kosza lina. Mam pytanie jak usuwaliście zdjęcia to pojedynczo czy może hurtem, bo to też mnie ciekawi.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 10:34 | 27.07.2020

>Nie ma globa nie ma admina, no może trochę przesadziłem oni są ale jak YETI każdy wie
>że jest tylko nikt go nie widział. I tu rodzi się pytanie po co komu taki portal jak
>nikt nad nim nie panuje, można sobie założyć milion kont i nikt nic z tym nie zrobi,
>luki w portalu żeby są tak duże że nawet nikomu się o tym nie śniło. Ale żeby coś
>włodarzom wskazać podpowiedzieć to równa się z cudem. Moje zdjęcia na tym portalu
>poszły do kosza lina. Mam pytanie jak usuwaliście zdjęcia to pojedynczo czy może
>hurtem, bo to też mnie ciekawi.

Niestety usuwałam pojedyńczo, koleżanka co prawda przez przypadek odkryła, że można hurtem, ale nie mając już zdjęć nie mogła tego odtworzyć. Ja kombinowałam ale bez efektu. Trochę mi to czasu zajęło... Teraz czekam aż Yeti odpowie mi jak mam usunąć artykuły (chyba, że tu ktoś podpowie)

akras dołączył
16.01.2019

akras 12:14 | 27.07.2020

"Chyba" robi różnicę :-) Po co się męczyć z pojedynczym usuwaniem zdjęć i artykułów, skoro można za jednym razem usunąć konto? Jest teraz taka możliwość :-D Jak już protestujecie, to może na całość? A teraz wychodzi, że najważniejsze dla wielu na tym portalu było pogadać sobie w komentarzach :-) Też uważam, że to jest wartością dodaną tego portalu. Tyle, że jak Agnieszka przejmowała się wszystkim i usiłowała pomagać, to zbierała cięgi często :-) Więc nic dziwnego, że zrezygnowała. A założyciele? Ich zdjęcia są sprzed kilkunastu lat. Oni już się zestarzeli :-) Faktycznie może pomocą byłaby sprzedaż Globa w rzutkie ręce. A co do TWA to wszyscy wiedzą, że jest i dużo przyczyniło się do sytuacji, która teraz jest na Globie. Przydałoby się trochę samokrytyki :-) Pozdrowienia, także dla TWA :-)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 12:32 | 27.07.2020

Nie do końca masz rację. Można przecież wyznaczyć moderatorów forum, którzy nieodpłatnie usuwaliby spam w postaci durnych reklam i ogłoszeń. Sam proponowałem takie rozwiązanie, ale zostało zignorowane. Problem raczej tkwi we właścicielach i administratorce forum. TWA jest wszędzie, na każdym forum i nikomu to tam nie przeszkadza. Mogę podać nazwy portali. Po prostu jeżeli poznajesz kogoś, kto ma podobne spojrzenie na dane zagadnienie to mimochodem zaprzyjaźniasz się z nim. Nie widzę w tym nic złego, gorzej jak ktoś co wyjazd musi zmieniać ekipę, bo nie można z nim wytrzymać. Takie osoby też znam.
Zbyszek

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 14:30 | 27.07.2020

>Nie do końca masz rację. Można przecież wyznaczyć moderatorów forum, którzy
>nieodpłatnie usuwaliby spam w postaci durnych reklam i ogłoszeń. Sam
Ta rekrutacja trwa już od bodajże 06 czerwca br. i jakoś nie może się rostrzygnąć, chyba jest zero chętnych ???

akras dołączył
16.01.2019

akras 15:00 | 27.07.2020

Tyle, że TWA nie przyznaje się, że jest TWA od lat :-) Źle to świadczy o psychice TWA. Nawet parę godzin temu wpisano tu inwektywy na moje uwagi na ten temat, choć przyznaję, że autorka tychże na razie się trochę pohamowała, bo potrafi swoje :-) O wiele lepsze jest tłumaczenie, że wszędzie jest jakieś TWA. Najgorzej, że tutaj TWA zwalczało zaciekle tzw. "wolnych jeźdźców", co teraz się mści na Globtroterze. Uważam, że co niektórzy wolni jeźdźcy z inteligencją "szatana" rozwalają Globa. No cóż, zemsta jest rozkoszą bogów, czy jakoś tak. Co do mnie, to mam cały czas ten sam nick w tym jak i poprzednim wcieleniu :-) Pojedynczy :-)

kaczma? dołączył
06.10.2019

kaczma? 03:25 | 29.07.2020

Nie widzę sensu dyskutować z nimi zwłaszcza że są na urlopie, chyba bardzo długim ?!?
Mamy wolną amerykankę tutaj i prawo dżungli rządzi tym portalem od bardzo wielu lat.
Moja rada , tak jak z gazetami i tv itd, , wybieram tylko to co mnie interesuje reszta są śmiecie.
W tych czasach są ważniejsze rzeczy niż Globtroter !!!

senia dołączył
20.06.2008

senia 08:53 | 29.07.2020

Akras... przepraszam... daj już spokój, bo chyba coś z Tobą jest nie tak. Od leczenia obsesji są specjaliści. Najlepiej zadzwoń do A i sobie oglądajcie, nie ma takiej relacji, której nie da się uporządkować.
Co do ilości nicków... chyba Ty jedyna masz jeden i ten sam po powrocie.Kiedyś Paweł mnie tu rąbał równo i bardzo niewybrednie kiedyś w tej sprawie, a potem co... wraz z baobabką zniknął profil LetA, że o innych przypadkach nie wspomnę, bo mi się nie chce od rana czytać inwektyw.
Tyle w temacie. Miłego dnia i spokoju ducha.

colmar dołączył
29.06.2018

colmar 13:56 | 29.07.2020

>Szambo wybiło i gówno płynie ulicą! Gdzie Admin?

Kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, gdzie się takie awarie zgłasza 😜

colmar dołączył
29.06.2018

colmar 14:07 | 29.07.2020

>"Chyba" robi różnicę :-) Po co się męczyć z pojedynczym usuwaniem zdjęć i artykułów,
>skoro można za jednym razem usunąć konto? Jest teraz taka możliwość :-D Jak już
>protestujecie, to może na całość? A teraz wychodzi, że najważniejsze dla wielu na tym
>portalu było pogadać sobie w komentarzach :-)

No cóż, nie wiesz Aniu, że nawet "śmierć" na tym portaliku dla niektórych musi być medialna i z odpowiednim nagłośnieniem? A może jeszcze liczą na jakieś akty rozpaczy ze strony wiernych żałobników 😂😂🤣
Znam zaś takie osoby, które odeszły "niezauważalnie", zabierając swoje -
skądinąd świetne - artykuły jednym kliknięciem w klawiaturę 😜

colmar dołączył
29.06.2018

colmar 14:46 | 29.07.2020

>Akras... przepraszam... daj już spokój, bo chyba coś z Tobą jest nie tak. Od
>leczenia obsesji są specjaliści. Najlepiej zadzwoń do A i sobie oglądajcie, nie ma
>takiej relacji, której nie da się uporządkować.
>Co do ilości nicków... chyba Ty jedyna masz jeden i ten sam po powrocie.Kiedyś Paweł
>mnie tu rąbał równo i bardzo niewybrednie kiedyś w tej sprawie, a potem co... wraz z
>baobabką zniknął profil LetA, że o innych przypadkach nie wspomnę, bo mi się nie
>chce od rana czytać inwektyw.
>Tyle w temacie. Miłego dnia i spokoju ducha.

Ciekawe, Senia, czy przyklejanie łatki oszusta komuś nieobecnemu, kto nie jest w stanie nawet odpowiedzieć, sprawiło, że masz miły dzień. Bo spokoju ducha, przy odrobinie przyzwoitości- o ile Ci jeszcze pozostała- nie powinnaś mieć już dawno.

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 11:22 | 30.07.2020

Witam, no i po co ta awantura, już prawie wszystko GlobAdmin usunął, teraz jest wypoczęty zobaczycie jak ruszy z weryfikacją na portalu, pozdrawiam

senia dołączył
20.06.2008

senia 00:25 | 31.07.2020

Colmar, ty tutaj wszystko rozjebałeś. Najbardziej chamski i bezczelny gnoju. I nie odzywaj się do mnie bo sobie kontaktu z tobą od dawna nie życzę. Prymityw omijam szerokim łukiem. To tak dosadnie i po krótce, jeśli do tej pory nie ogarnąłeś.

senia dołączył
20.06.2008

senia 00:27 | 31.07.2020

>>Szambo wybiło i gówno płynie ulicą! Gdzie Admin?
>
>Kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, gdzie się takie awarie zgłasza 😜
>
>za każdym razem wylewa kiedy tylko ty, colmar, się pojawiasz 😜

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 21:39 | 02.08.2020

Halo Halo Globie jesteś tu czy tam, coś się dzieje niedobrego na tym portalu, lecz TY tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć. Może pozostali założyciele tego forum coś na to poradzą. Lecz chyba mnie to nie zdziwi jak nic się nie zmieni, pozdrawiam.

kaczma? dołączył
06.10.2019

kaczma? 05:50 | 05.08.2020

Ha,Ha,
a jednak zamach był udany na nich !!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl