Forum dyskusyjne

Dlaczego nie można usunąć stare ogłoszenia

kategoria uwagi do forum i serwisu

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 20:25 | 13.08.2020

Witam,

dlaczego z Globtrotera nie można usunąć stare, nieaktualne swoje ogłoszenia?? No przecież to robi się bagno z tymi ogłoszeniami. Proszę o pomoc, bo chciałbym wszystkie usunąć, a jest ich ze 30-40 szt.
Pozdrawiam

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 12:46 | 15.08.2020

To jest żenada, że nie można tego usunąć i na maile admin nie odpowiada... Usunąłem ze wszystkich samą treść, ale puste miejsca pozostały. Teraz mogą powiedzieć, że inny portal podróżniczy Olneo przerasta Globtrotera o dwie głowy. Poczekam chwilę i jak admin nie odpowie, to usunę konto i założę może nowe, ale tylko do obserwacji, bez pisania ogłoszeń.

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 16:45 | 15.08.2020

I nie odpowie, nie licz na to. Dewizą GlobAdmina jest nieodpowiadanie i niekontaktowanie się z użytkownikami. A usunięcie przez admina lub moderatora jakiegoś posta liczy się z cudem lub też jak przypadkowo na niego natrafi.

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 20:34 | 16.08.2020

I dlatego częściej ludzie odwiedzają portal Olneo, który o wiele więcej daje możliwości, przez wszystkim widać kto odwiedzał twój profil, jakie ma cechy itp../

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 21:51 | 16.08.2020

>I dlatego częściej ludzie odwiedzają portal Olneo, który o wiele więcej daje
>możliwości, przez wszystkim widać kto odwiedzał twój profil, jakie ma cechy itp../

Powiedzieć, że Globek sięgnął dna, to tak jakby nic nie powiedzieć. Już samo to, że na Globku można bezkarnie reklamować konkurencję świadczy o degrengoladzie tego portalu. Jednak nie przesadzaj z tymi zachwytami. Takich portali jest sporo, zwykła reklamownia turystyczno-randkowa. Globek z założenia był innym portalem. A tak przy okazji, jak będziesz się tam udzielał, to ostrzeż Userów: widziałem, że Globkowy fircyk, "klim" szuka towarzyszki podróży, a wśród różnych filtrów wyboru nie zauważyłem koloru skóry. Pozdrawiam

Klim dołączył
26.10.2019

Klim 23:41 | 16.08.2020

. A tak przy
>okazji, jak będziesz się tam udzielał, to ostrzeż Userów: widziałem, że Globkowy
>fircyk, "klim" szuka towarzyszki podróży, a wśród różnych filtrów wyboru nie
>zauważyłem koloru skóry. Pozdrawiam

Aha szpiclu jeden pawle p, a gdzie na tym portalu mam napisane , ze szukam towarzyszki ?Byla rubryka, szukasz mezczyzny, kobiety , osob....wybralem osob , Nie dosc ze jestes szpiclem , to i klamca.Przed Toba powinni ludzie ostrzegac.fircyku jeden.A tak poza tym wlazlem tam , tak z ciekawosci, po tej reklamie jaka tutaj zobaczylem.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 01:21 | 17.08.2020

>
>. A tak przy
>>okazji, jak będziesz się tam udzielał, to ostrzeż Userów: widziałem, że Globkowy
>>fircyk, "klim" szuka towarzyszki podróży, a wśród różnych filtrów wyboru nie
>>zauważyłem koloru skóry. Pozdrawiam
>
>Aha szpiclu jeden pawle p, a gdzie na tym portalu mam napisane , ze szukam
>towarzyszki ?Byla rubryka, szukasz mezczyzny, kobiety , osob....wybralem osob , Nie
>dosc ze jestes szpiclem , to i klamca.Przed Toba powinni ludzie ostrzegac.fircyku
>jeden.A tak poza tym wlazlem tam , tak z ciekawosci, po tej reklamie jaka tutaj
>zobaczylem.
>
>
Drogi kimie, kimciu i kimusiu niesamowicie wrażliwy jesteś jak na polskiego łajt pałera. Twardszy musisz być, bo inaczej będziesz zbierał kartofle u araba jakiegoś, kolorowego. Ale, w sumie, przyznaj że to zabawne: na Globku zwyczajowo pierdolisz te swoje głupoty, a tu taki zonk - kimcio wybiera się na koniec świata - ucieszyłem się jak dziecko. A tak na poważnie, nie wierzę, że jesteś takim kompletnym kretynem, za jakiego chcesz uchodzić. Jestem pewien, że to zgrywa, gdyby taki debil naprawdę istniał, to nie marnowałby czasu na upadającym portalu z 20 Userami. Więc pozdrawiam i życzę dobrej nocy (tak wiem, nie zaczyna się zdania od "więc", ale nic innego mi nie pasowało).

Klim dołączył
26.10.2019

Klim 07:14 | 17.08.2020

Nie uwazam , ze marnuje tutaj czas.Dla mnie to odskocznia od codziennych zajec.Poza tym lubie poogladac zdjecia ludzi, ktorzy gdzies byli i cos przezyli...Aha, i u araba nie bede zbieral kartofli ,bo oni ich nie sadza, nie maja gdzie, u nich sam piasek , a pod piaskiem ropa.A i jeszcze jedno, co tzn lajt paler ?

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 17:35 | 17.08.2020

Owszem Olneo też można sporo zarzucić, ale tam np. można drugą osobę zablokować gdy nam nie odpowiada i nie ma tam takie wymiany publicznie inwektyw. A co do zdjęć... To owszem jest sporo ładnych, tyle tylko że dużo jest podrasowywanych, a dla mnie takie zdjęcie nie ma żadnej wartości.

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 17:39 | 26.08.2020

Skoro nie można usunąć swojego starego ogłoszenia, to sugeruję wszystkim Globtroterom aby usuwali samą treść tych ogłoszeń. Bo może komuś tu o to chodzi, aby na podstawie historii treści wywnioskować, czy dana osoba jest zamożna i gdzie mieszka, ...., aby potem aby ktoś obskoczył jej mieszkanie, jej dom, jak ona wyjedzie w podróż....??!! To może spiskowa teoria, ale podparta pytaniem, dlaczego nie można usunąć tych ogłoszeń???

akras dołączył
16.01.2019

akras 18:46 | 26.08.2020

Teoria, teorią, ale ja mam złe doświadczenie. Nie z Globa, ale z Fejsa akurat. Będąc na wyjeździe w Lizbonie, zamieściłam na Fb fotki i moje mieszkanie zostało okradzione. Fakt, że przez kogoś kto wiedział u kogo trzymam zapasowe klucze, więc akurat okazja uczyniła złodzieja. Na Globie zawsze zamieszczałam fotki po powrocie z wyjazdów, a na Fb taka mądra nie byłam. Teraz już jestem. Piszę to ku przestrodze, choć akurat w złą wolę moderatora i administratora Globa nie wierzę. To jest poważne oskarżenie Taki na miarę.

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 22:15 | 31.08.2020

To nie oskarżenia wyssane z palca, ale roztropność życiowa. I wszystkim to radzę.

Max85 dołączył
18.05.2020

Max85 14:18 | 01.09.2020

>To nie oskarżenia wyssane z palca, ale roztropność życiowa. I wszystkim to radzę.

Teoria mocniej naciągnięta niż gumka od majtek Dominiki Gwit. Prawda jest bardziej okrutna: to zwykłe brakoróbstwo, tumiwisizm, olewanie klientów, brak szacunku dla ludzi, którzy stworzyli tą społeczność, krótko mówiąc są zbyt głupi (leniwi?), żeby poradzić sobie z kłopotami, chociażby ze spadkiem zainteresowania projektem zwanym Globtroter.pl, więc utrzymują te śmieszne statystyki i trwają w prowizorce z przekonaniem, że jakoś to będzie. Błędy tych gówniarzy można wymieniać w nieskończoność, tylko po co?

Taki na miarę dołączył
11.09.2016

Taki na miarę 21:39 | 05.09.2020

No chyba nie do końca lenistwo. No właśnie, powstaje pytanie, dlaczego utrzymują dalej ten portal? Bo wszystko kosztuje. A oni nie biorą kasy za zamieszczanie ogłoszeń. Więc może rzeczywiście są na usługach zorganizowanej grupy przestępczej.... Tak tylko sobie głośno myślę, bo nie znam innej odpowiedzi... W każdym razie lepiej być ostrożnym i z nieaktualnych ogłoszeń usuwać ich treść.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl