Forum dyskusyjne

Witam potrzebna porada sprzętowa

kategoria sprzęt turystyczny

kobi55555 dołączył
09.09.2020

kobi55555 21:25 | 09.09.2020

Witam w pażdzierniku wyruszam w Bieszczady i potrzebuje porady w jaki sprzęt się zaopatrzyć.
Buty wysokie napewno gore tex do 600 zł
Buty niskie bez membrany do 400zł
kurtka przeciw deszczowa do 600zł
kurtka puchowa do 400zł
spodnie gore tex do 600zł
spodnie trekkingowe do 300zł
myślę nad plecakiem wisport crafter 55l plus sakwy 2x7l
spiwór syntetyk do -10 C

MIle widziane opinie sprzętowe.
POZDRAWIAM

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 17:57 | 14.09.2020

Coś nie rozumiem ? Po co Ci w październiku w Bieszczadach śpiwór do -10 C. Dla mnie temperatura śpiwora to comfort, a nie extreme. Nawet w namiocie powinno być cieplej. W Himalaje mniej wypasiony sprzęt wożę, ale kto bogatemu zabroni.
Pozdrawiam.

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 20:44 | 14.09.2020

Bieszczady to ie koniec swiata i w zxasadzie zawsze w ciągu kilku godzin jesteś w stanie dojść do "cywilizacji". Dlatego nie rozumiem tego śpiworu itp. Ważne w październiku to: wygodne buty, ciepła kurtka i przeciwdeszczowa oraz DOBRY APARAT FOTOGRAFICZNY.

kobi55555 dołączył
09.09.2020

kobi55555 06:18 | 15.09.2020

Przepraszam zapomniałem dodać,że trzy doby mam zamiar spędzić pod gołym niebem.

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 08:10 | 15.09.2020

>Przepraszam zapomniałem dodać,że trzy doby mam zamiar spędzić pod gołym niebem.

To jeszcze radziłbym kupić rozkładany hamak (nie wiem ile kosztuja) i strzelbę.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl