Forum dyskusyjne

Aż się boję pochwalić

kategoria uwagi do forum i serwisu

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:49 | 27.10.2020

bo nie wiem, czy to tylko wypadek przy pracy, czy stan normalny? Nie zaglądam tu tak często jak kiedyś, ale już kolejny raz widzę forum bez permanentnie zalegającego spamu i niezmiennie debilnej kryptoreklamy, nawet starsze wątki z pierwszej strony zostały oczyszczone. Kurde, czyżby coś się miało zmienić?

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 10:47 | 27.10.2020

paweł.p, ja sobie tego nie odpuściłem i pozwoliłem sobie znaleźć kontakt do osoby odpowiedzialnej z Globka. Myślę że wspólnymi siłami doprowadzimy do stanu pierwotnego. Jak byś miał jakieś propozycje proszę na priv przekarzę to dalej

senia dołączył
20.06.2008

senia 22:03 | 27.10.2020

A dlaczego userzy zamieszczający te debìlne posty nadal tu są? Czy nie powinno sie ich usuwać?

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:45 | 29.10.2020

Jestem daleki od optymizmu, jednak niewielka nadzieja zaczęła kiełkować. Niestety przytłaczająca większość nowo zakładanych kont to automaty - konta sekundowe - rejestracja kilka sekund i wylogowanie: może i na to przyjdzie czas, fajnie że zaczęli coś robić.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 01:37 | 29.10.2020

Mówisz i masz senia: jest godzina 01:30 - godziną temu zgłosiłem do moderacji jakiegoś lamus co chciał sobie kupić autobus, czy jakoś tak i oczywiście koniecznie chciał to skonsultować z resztą świata: a tu ciach, ciach i nie zdążył zagrzać miejsca, albowiem Moderator wyciął go w całości razem z kontem. Podoba mi się takie podejście (((-:

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 06:22 | 31.10.2020

Pawle teraz to już będzie normalnie, są takie zapewnienia od kolegi Wiesława

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 10:57 | 31.10.2020

Widzę szapk, popieram i coraz chętniej ponownie zaglądam. Zobaczymy czy i jak długo wytrzymają?

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 07:03 | 01.11.2020

OJ oJ pomylięm się chyba ale wstrzymam się od opinii

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 09:36 | 01.11.2020

Ten złamas, który regularnie atakuje forum, to pewnie automat. Przeważnie robi to w nocy z soboty na niedzielę. Trudno, żeby Moderator pilnował forum 24 godziny na dobę, ale widzę że już zadziałał. Trzeba być fair, kiedy dawali dupy, to jechaliśmy równo i niewybrednie, teraz widać że ktoś wziął się do pracy. Dla mnie OK!

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 13:27 | 01.11.2020

Zdaję sobie z tego sprawę że trudno jest siedzieć 24 h przy kompie i czekać na dziwne posty, ale widzę że zapewnienia kolegi Wiesława nie poszły na marne, dziękuję że wreszcie zaczyna dziać się normalnie, pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl