/ / > Podróżnicy a akcje charytatywne > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Podróżnicy a akcje charytatywne

kategoria inne

SzlakiemPodrozy dołączył
24.08.2019

SzlakiemPodrozy 17:22 | 27.01.2021

Tak mnie naszło dziwne pytanie z racji zbliżającego się WOŚP. Abstrahując od akcji Owsiaka, co myślicie o różnych podróżnikach-blogerach, których celem jest promocja akcji charytatywnej? Dotąd wiele było typu akcji opartych to na pieszej wędrówce, to pokonaniu jakiejś trasy na rowerze, względnie jakiejś wyprawie w góry. Tak się zastanawiam, czy postrzegane jest to przez Was jako realna pomoc czy takie, jak by to ująć, „wożenie się” na ludzkiej krzywdzie? Z jednej strony niby szlachetna rzecz, z drugiej jednak kontrowersyjny sposób na zdobycie popularności...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl