Forum dyskusyjne

niebezpieczni uzytkownicy

kategoria inne

agap1985 dołączył
13.02.2021

agap1985 20:05 | 16.02.2021

Usuncie tych chorych ludzi stad, ile razy mam dostawac maile od "Adam W" jak nie zycze sobie kontaktu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!, cytuje "ale zrozum kurwiszonie ze twoja pizda jest dla mojego huja i nie ma od tego odwrotu.musisz mi dac dupy i basta,bydlęciu". Ten portal jest jakis beznadziejny, zero reakcji admina. I bede dalej wklejac tu takie teksty publiczne, najwyzej mi usuna konto, bez przesady !!!!

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 20:18 | 16.02.2021

agap1985: "Ten portal jest jakis beznadziejny, zero reakcji admina"

A skąd admin ma wiedzieć, o czym piszą użytkownicy do siebie?
Napisałaś skargę do niego na priva?

agap1985 dołączył
13.02.2021

agap1985 21:32 | 16.02.2021

tak, napisalam do Admina na priv wczesniej, zerkam teraz i juz ta osoba zostala wyrzucona lub sama usunela konto....mialam przerwe na tym portalu, kiedys lekcewazylam takie teksty albo dziwne propozycje. Szkoda, ze nie mozna zablokować takiej osoby po prostu i z głowy...co to za psychol? o co chodzi?

Klim dołączył
26.10.2019

Klim 21:28 | 16.02.2021

Jezyk wyglada na jezyk Marco, ktorego zglosilem do admina ale do dnia dzisiejszego adnim mi nie odpowiedzial.W koncu chyba on sie sam usunal i widze , ze zalozyl nowe konto.Dodalbym jeszcze niejaka Alicje, , bo to ten sam poziom intelektualny , a moze to jedna i ta sama osoba , kto wie ?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl