/ / > ViewNX-i Capture NX-D > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


ViewNX-i Capture NX-D

kategoria inne

aszy007 dołączył
18.05.2008

aszy007 08:36 | 15.03.2021

Cześć,
Czy ktoś korzysta z programów Nikona ViewNX-i Capture NX-D? Działają jak Lightroom, ale są bezpłatne (z tego co wiem) dla użytkowników aparatów Nikon. Mam problem z dotarciem do materiałów szkoleniowych. Czy ktoś w forumowiczów wie gzie takie materiały można znaleźć?
Andrzej


aszy007 dołączył
18.05.2008

aszy007 11:36 | 08.06.2021

Cześć,
Brak komentarzy, więc sam skomentuję. Na tle Lightrooma, ViewNX-i Capture NX-D to nieporozumienie. Brak jakichkolwiek materiałów szkoleniowych. O ergonomii i możliwościach funkcjonalnych już nie wspomnę. Szkolenia u Piotra Trybalskiego są super. Żal mi tylko poświęconych godzin na wywoływanie zdjęć w ViewNX-i Capture NX-D. Bo to wszystko trzeba teraz ponowić. Ale za to efekty są znacznie lepsze.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl