/ / > Globtroter Przerwa techniczna - 26 10 2021 08 00-12 00 > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne

Globtroter Przerwa techniczna - 26 10 2021 08 00-12 00

kategoria uwagi do forum i serwisu

Glob-Admin dołączył
28.08.2001

Glob-Admin 14:44 | 25.10.2021

Witajcie,
We wtorek (26.10.2021), w godzinach porannych (08:00-12:00) serwis będzie przenoszony na nowy serwer. W związku z tym mogą wystąpić problemy z dostępem oraz z prawidłowym działaniem.
Bardzo proszę w tym wątku zgłaszać problemy zauważone po godzinie 12:00, abyśmy mogli przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.
Pozdrawiam,
Glob-Admin

Glob-Admin dołączył
28.08.2001

Glob-Admin 12:13 | 26.10.2021

Prace techniczne zostały zakończone.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 18:43 | 31.10.2021

Chyba prace techniczne nie do końca poszły zgodnie z planem, przynajmniej na moim koncie:
1. Na górnym pasku brakuje zakładki "Moje konto" - aby się na nie dostać musze znaleźć jakąś swoją poprzednią aktywność gdzie jest widoczny mój awatar i jak w niego kliknę dostaję się do zakładki "Moje konto" - trochę to uciążliwe.
2. Jak nie jestem zalogowany, przy wielu moich zdjęciach jest aktywny czerwony baner "usuń ze schowka" - nie dodaję własnych zdjęć do schowka" - ten świecący się na czerwono baner jest dosyć irytujący.
3. gdy wybiorę, na swoim koncie, opcję "polecane" wiele zdjęć wyświetlanych jest podwójnie, a wielu brakuje.
4. Na forum, wszystkie wątki (a przynajmniej te na które zajrzałem) zgłoszone są, od góry do dołu, do moderacji - raczej nie jest działalność wkurzonego forumowicza.

Tyle zauważyłem i liczę na jakiś odzew.
Pozdr. Paweł

usunięty/nieznany 22:54 | 31.10.2021

Ale chyba nie do końca. Niezalogowani mogą dodawać zdjęcia i komentarze. Przez przypadek dodałam jako niezalogowana i zdjęcie, i komentarz i chyba nawet sama sobie go poleciłam próbując, napisać komentarz pod fotką Lecce- barokowa perełkaa Apulii. Na ekranie pokazuje mi się komunikat: "Autor, nie można zapytać bazy danych. Powiadom nas." Nie widzę komentarzy ani awatarów osób polecających. Ponadto po dodaniu zdjęcia czy komentarza pokazuje mi się komunikat, że serwer nie działa, a jednak gdy na pasku kliknę wstecz, okazuje się, że został dodany.

Gdyby fotka Lecce - barokowa perełka Apulii dodana 31.10.21 mogła zostać dopisana do mojego konta, będę wdzięczna.

Menhir

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 10:10 | 01.11.2021

Całe szczęście system rozpoznaje ruter lub wcześniejszą działalność Usera i polecenia no name można dokonać tylko raz.

usunięty/nieznany 11:55 | 03.11.2021

Dzwonię na kwadrat gdzie urzęduje Globtroter.
Ja: Dzień dobry, czy mogę rozmawiać z osobą odpowiedzialną za serwis.
Globtroter: Czego.
Ja: Przepraszam, że niepokoję, ale chyba walidacja nie do końca się powiodła?
G: Ku..wa, że co?
Ja: No błędy są.
G: Jakie znowu błędy, u nas wszystko gra i buczy.
Ja: Można polecać, oceniać i pisać komentarze bez zalogowania, to tak z grubsza.
G: No i co, przeszkadza? (w tle słychać przyciszony głos: Zdzisiek, ku.wa daj to na głośny, pośmiejemy się, ambitny się trafił haha....)
Ja: trochę tak. Nie dość że zostało nas już tak niewielu z czego połowa to klony, zdjęcia są jakie widać, forum ledwo zipie, to jeszcze taki pasztet?
G: Kr.wa, Wam to się nigdy nie dogodzi. Ech, skaranie z takimi. ..... Co teraz mamy?...Krótko mówiąc: jajco. Wszyscy normalni dawno już spier............., w tej chwili, tylko kompletny kretyn nie zorientuje się, że statystyki strony to pic. Nadążasz?
Ja: Niestety tak.
G: Więc dajemy zielone światło dla klonów, nie czepiamy się i co? ..... i dupa. Na jednym Klimie, to my daleko nie pociągniemy.
Ja: Istotnie, nie można odmówić temu logiki.
G: Wreszcie łapiesz. Teraz, to jest Globtroter 2.0 My ci stary dajemy nowe możliwości: a to dyskretnie wyrazić swoją opinię o jakimś TOP autorze, a to podnieść troszeczkę ciśnienie w ocenach czołówki ..... mam mówić dalej?
Ja: Dziękuję, raczej zrozumiałem
G: To blokuj mi tu linii, tylko do roboty! Avanti, avanti ( gdzieś w tle słyczhać: Słyszeliście to, pajace ha,ha,ha)

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 00:03 | 04.11.2021

Cześć,
Chociaż polecam codziennie kilka zdjęć, w rankingu aktywności nie istnieję. Jak jest tego przyczyna? Pozdrawiam - Antoni

Glob-Admin dołączył
28.08.2001

Glob-Admin 16:07 | 04.11.2021

@Antoni, z powodu błędu punkty się nie naliczały. Proszę, daj znać jeśli od dzisiaj nadal będą problemy.
Przepraszam za niedogodności.

usunięty/nieznany 12:21 | 04.11.2021

Widzę, że akcja poleceń klasy "Nonejm" rozkręca się na dobre. Nurtuje mnie tylko ciekawość, czy jest jakiś wspólny schowek na zdjęcia dla "Nonejmów"? 😜 😜 😜

Glob-Admin dołączył
28.08.2001

Glob-Admin 16:04 | 04.11.2021

@pawel.p, wszystkie zgłoszone problemy zostały (w końcu) usunięte.
Proszę, daj znać, jeśli nadal coś nie będzie działać.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 16:32 | 04.11.2021

Teraz jest OK! Zauważyłem jeszcze jeden problem na forum: okno wyboru "temat dyskusji" nie działa. przy próbie zmiany tematu domyślnego "wszystkie" na inny, strona się nie ładuje - błąd 404 Żądany adres URL /forum/wszystkie,.html nie został znaleziony na tym serwerze. - Działa dopiero przy zmianie domyślnego wyboru w okienku "kraje" z "wszystkie" na "nie dotyczy"
PP

Glob-Admin dołączył
28.08.2001

Glob-Admin 17:15 | 04.11.2021

@paweł.p, problem został rozwiązany :)
Dziękuję za zgłoszenie

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 08:28 | 06.11.2021

usunięty/nieznany a gdzie urzęduje globek, bo coś mi się zdaje że tak do końca nie wiesz o co kaman, a twoje wypociny parę postów wyżej są żałosne, sorki ale jak się obraziłeś to przepraszam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl