Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "ARGENTYNA"

2020-10-17 09:47:08 Gosikk

tytuł Argentyna

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: ARGENTYNA

Gosikk Jeżeli sytuacja na świecie się poprawi, to planuje 30 dniowy wyjazd do Argentyny, (Salta - Ushuaia, Puerto Williams) termin idealny to marzec, lub wrzesień. Szukam kumpelki +/- 38- 40 lat. Szczegóły w...

zobacz

2020-06-14 09:02:42 Gosikk

tytuł

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: FALKLANDY, CHILE, ARGENTYNA, WYSPY COOKA

Gosikk szukam kumpelki w wieku np. 35+ na wyjazd do Argentyny ( Patagonia) Chile ( Navarino Island) i oczywiście Falklandy. Wyjazd na 3, 4 tygodnie, luty, marzec 2021. Szczegóły do obgadania.
Rozważa...

zobacz

2020-05-26 14:49:19 Beata B

tytuł Ojos del Salado

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: ARGENTYNA, CHILE

Beata B A może tak wyprawa na najwyższy wulkan?? Chodzi mi po głowie coś takiego, dlatego zarzucam pomysł :) Zorganizowanie wypadu w parę osób, w ciekawe miejsce, całkiem wysoko...
Jeśli ktoś organizow...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl