Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "ARGENTYNA"

2022-10-26 19:21:07 Diegonef

tytuł Wyprawy fotograficzne fauna i flora

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: BOLIWIA, ARGENTYNA, BRAZYLIA, CHILE, EKWADOR, PERU, TAJLANDIA, HISZPANIA

Diegonef Zapraszam do wspólnych wyjazdów - zdjęcia ptaków + makro, kraje egzotyczne, również Polska. Na miejscu np. wypożyczenie auta, rower też możliwy. Ja (60+)...

zobacz

2022-10-04 09:28:38 as68

tytuł Patagonia Listopad 2023

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: ARGENTYNA, CHILE

as68 Wstępnie planuje wybrać się w listopadzie 2023 r do Patagonii. Czas trwania ok 2 max 3 tyg Plan nie jest jeszcze znany na razie tylko sonduje temat. Poznam 1-2 chętne osoby w tym temacie na wspólną po...

zobacz

2022-07-12 16:20:35 enka

tytuł A może na zimę pojedziemy w ciepłe rejony?

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: MEKSYK, GWATEMALA, EKWADOR, ARGENTYNA, KOLUMBIA

enka Proponuję planowanie wyjazdu od listopada 2022r. Termin, czas trwania i najwazniejsze kierunek czy kierunki ustalimy z osobami zainteresowanymi. Zapraszam.
Pozdrawiam Enka 60+...

zobacz

2021-06-07 22:16:34 enka

tytuł

typ: dołączę do wyprawy

kraje: ARGENTYNA, EKWADOR, CHILE

enka ...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl