Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "BUłGARIA"

2021-07-22 23:59:44 Rafał Olszański

tytuł Turcja od 3 sierpnia

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: TURCJA, GRECJA, BUłGARIA

Rafał Olszański Lece na ok 2 tygodnie przez Burgas. Na poczatek Stambul,potem-jeszcze nie wiem.Jestes zainteresowany to dzwon 503848068,hostele...

zobacz

2021-07-08 14:47:34 robert73

tytuł Bułgaria, Tunezja

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: BUłGARIA

robert73 Witam. Wrzesień początek wybieram się do Bułgarii lub Tunezji z biura podróży last minute na 8 dni. Trochę zwiedzania, a w większości odpoczynek. Jak jest jakaś kompanka /an to zapraszam do kontaktu. ...

zobacz

2021-07-07 15:50:40 Jarek F.

tytuł Peloponez na wpół dziko

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: GRECJA, BUłGARIA, RUMUNIA, CHORWACJA, ALBANIA, CZARNOGÓRA

Jarek F. Plan na objechanie Peloponezu - ale taki trochę bez planu - gdzie poniesie po drodze - dzikie plaże, namiot, camping, kwatery. Zastanawiam się również nad małą przyczepką campingową. Po drodze przeja...

zobacz

2021-07-07 15:27:34 remus

tytuł Bułgaria Złote PIaski

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: BUłGARIA

remus Witam , w sierpniu jade do Bułgarii z dwoma noclegami w Rumunii , zapraszam...

zobacz

2021-05-30 15:57:54 wajheczka

tytuł Bułgaria lub Czarnogóra

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: BUłGARIA

wajheczka Ktoś chętny na ok. dwa tygodnie do Czarnogóry i Albanii w góry Przeklęte . Nocleg w Gusinje a po stronie Albańskiej w Theth i Valbone . W drodze powrotnej Kosovo i Djeravica . Albo Macedonia i Kora...

zobacz

2021-05-20 11:34:15 pawlow.pawel

tytuł Pirin/Rylskie

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: BUłGARIA

pawlow.pawel Hej,

szukam chętnych na trekking po górach Bułgarii: Pirin lub Rylskie. Termin do dogadania, oczywiście w zależności od warunków klimatycznych. Auto jest do dyspozycji.

P...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl