Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "CHINY"

2020-01-26 17:19:39 dolcevit

tytuł SPRZEDAM BON NA WAKACJE.PL O WARTOŚCI 2000 ZŁ ZA 1500 ZŁ

typ: sprzedam

kraje: ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, WłOCHY, WATYKAN, TURCJA, TUNEZJA, SłOWENIA, RUMUNIA, PORTUGALIA, NIEMCY, MAROKO, MACEDONIA, LITWA, IZRAEL, HISZPANIA, GRECJA, FRANCJA, EGIPT, CZARNOGÓRA, CYPR, CHORWACJA, CHINY, AUSTRIA, ANGLIA, ALBANIA

dolcevit Jak w tytule. Ogłoszenie dotyczy nie tylko Turcji ale całej oferty portalu wakacje.pl - największej bazy ofert turystycznych w Polsce. Bon można wykorzystać do końca sierpnia 2020 (data , do której im...

zobacz

2020-01-02 23:11:45 Grad

tytuł Chiny dołączymy do wyprawy

typ: dołączę do wyprawy

kraje: CHINY

Grad Cześć,
Chętnie dołaczymy do grupy indywidualnych osób, które wybierają się w drugiej połowie roku 2020 do Chin. Wyjazd max 3 tygodnie. Dwie osoby zdyscyplinowane,zorganizowane,potrafiące dotr...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl