Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "INDONEZJA"

2021-05-04 08:20:25 kuzynos

tytuł Dłuższa wyprawa po świecie

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: ARGENTYNA, INDONEZJA, ROSJA

kuzynos Czy jest tu ktoś w wieku 35-45 lat, kto planuje dłuższa wyprawę w tym roku? Ameryka Południowa lub Syberia ?a może inny kierunek?
Stop i plecak, jakiś workaway po drodze?
Myślę powoli ...

zobacz

2020-02-28 09:07:51 Nutela

tytuł Egzotyka 2021

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: KOSTARYKA, INDONEZJA, DOMINIKANA, JAMAJKA

Nutela Poszukuję towarzysza/towarzyszki podróży w celu wyjazdu na Kubę, Jamajkę albo Dominikanę, gdziekolwiek byle jak najdalej :). Jestem otwarta na różne kierunki egzotyczne. Zwiedzanie połączone z wypoczy...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl