Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "SłOWACJA"

2024-04-02 12:58:12 Baz

tytuł Turcja Istanbul-Bursa-Troy-Izmir, czerwiec, autem, 1 osoba

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: SłOWACJA, WĘGRY, RUMUNIA, BUłGARIA

Baz Witam, szukam osoby towarzyszącej, która pojedzie ze mną do Turcji. Chodzi mi głównie o obniżenie kosztów paliwa i opłat drogowych. Auto na gazie kosztuje około 80zł/100km. Długość całej trasy, to 310...

zobacz

2023-11-12 12:21:34 Artimerc

tytuł ARABIA SAUDYJSKA - odkrywanie tajemniczego Królestwa Saudów

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: ARABIA SAUDYJSKA, WĘGRY, SłOWACJA

Artimerc Witam.
W styczniu planuję 2-tygodniową objazdówkę po Arabii Saudyjskiej. Jestem świado, że na Bliskim Wschodzie mocno iskrzy ale może uda się zanim ten rejon świata znowu się zamknie.
M...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl