Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.

Ogłoszenia użytkownika "mwasikow"

2019-05-12 17:06:29 mwasikow

tytuł Szukam chętnych na 2 tyg. wyprawę do Meksyku październik/listopad 2019

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: MEKSYK

mwasikow Celem wyprawy jest odwiedzenie różnych miejsc, gdzie obchody Dia de los Muertos są celebrowane w sposób szczególny, do tego plaża oraz przepiękne wodospady i rożne miasteczka z ciekawą kolonialną zabu...

zobacz

2019-05-02 23:37:59 mwasikow

tytuł Wyprawa do Meksyku na Święto Zmarłych (Dia de los Muertos) 2019

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: MEKSYK

mwasikow Szukamy chętnych na wyprawę do Meksyku na Święto Zmarłych. Szczegóły pod tym linkiem: https://poznaj-meksyk.pl/wyprawa-2019-swieto-zmarlych-w-meksyku/...

zobacz

2019-04-30 18:36:08 mwasikow

tytuł Szukam chętnych na 2 tyg. wyprawę do Meksyku październik/listopad 2019

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: MEKSYK

mwasikow Szukamy osób chcących na wyprawę do Meksyku na przełomie października i listopada 2019. Wyprawa po miejscach mniej znanych. Szczegóły, wstępny program tu https://poznaj-meksyk.pl/wyprawa-meksyk-poza-...

zobacz

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl