Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.

Ogłoszenia użytkownika "[fb] Marika Cybula"

2019-09-05 13:51:58 [fb] Marika Cybula

tytuł Singapur, Kuala Lumpur

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: MALEZJA, SINGAPUR

[fb] Marika Cybula Hej,
Lecę LOTem 8go października do Singapuru, zmierzam tam zostać na ok 3 dni, następnie Lang kawi, Kuala Lumpur i może Bali? Bilet powrotny 22go października z Singapuru.
Chcę pozwiedz...

zobacz

2019-08-24 01:31:23 [fb] Marika Cybula

tytuł Singapur & Malezja

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: MALEZJA, SINGAPUR

[fb] Marika Cybula Heej,
Ruszam na podbój Singapuru i Malezji 8- 22 pażdziernika bez żadnych biur podroży, pozwiedzać główne miasta (Singapur i Kuala Lumpur)i wyspę Panang i Langkawi, spać w hostelach, posmakować...

zobacz

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl