Ogłoszenia Globtroterów

Jeśli szukasz towarzysza wyprawy, chcesz dołączyć do wyprawy lub chcesz sprzedać/kupić rzecz związaną z podróżowaniem to OGŁOSZENIA są właśnie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś naszym użytkownikiem zarejestruj się i korzystaj z ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenie:

Przypominamy, że sprzedaż leków w Internecie przez nieuprawnione do tego podmioty jest niezgodna z powszechnie obowiązującym prawem i wiąże się z sankcjami karnymi.
<-- POWRÓT

Ogłoszenia wg kraju "KOLUMBIA"

2020-01-20 13:04:17 strelicja1234

tytuł Kolumbia marzec

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: KOLUMBIA

strelicja1234 Szukam z koleżanką dwóch osób na wyjazd do Kolumbii. W planie głównie zwiedzanie takich miejsc jak Bogota, Medellin, Guatape, Tatacoa pustynia, Santa Marta i piękny park Tayrona. Wyjazd do 3 tygodni. ...

zobacz

2019-09-13 15:59:40 Arturrro

tytuł Ameryka Południowa lub Środkowa w zimę

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: KOLUMBIA, PERU, EKWADOR, MEKSYK, GWATEMALA

Arturrro Szukam chętnych na trzytygodniową wyprawę do Ameryki Południowej lub Środkowej. Najchętniej Kolumbia ale o ostatecznym wyborze zadecyduje cena biletu lotniczego. Mam czas od stycznia do marca. Zapras...

zobacz

2019-09-13 13:34:02 atuana

tytuł Ameryka Środkowa XI/XII

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: GWATEMALA, KOLUMBIA, MEKSYK

atuana Szukam osób chętnych na wyjazd do Am.Środkowej (Gwatemala, Meksyk) lub Kolumbii na ok 2-3 tygodnie. Najwcześniej od połowy listopada. A może ktoś już ma plany na któryś z tych kierunków w podobnym okr...

zobacz

2019-08-26 20:00:30 eL_Gato_DamianO_

tytuł Azja lub Ameryka bez wizy - Styczeń-luty 2020

typ: szukam chętnych na wyprawę

kraje: FILIPINY, IZRAEL, JAMAJKA, KOLUMBIA, SESZELE, TAJLANDIA, WYSPY KARAIBSKIE, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

eL_Gato_DamianO_ Witamy serdecznie,
Poszukujemy na wyprawę najlepiej do Azji lub Ameryki łacińskiej na przełomie stycznia i lutego. Na tą chwilę jest nas 3 pary w wieku na przełomie 24-33 lat.
Osoby zain...

zobacz

<-- POWRÓT

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-25
Samochodem po Argentynie cz. II

Relacja z objazdu Argentyny wzdłuż Andów (Ruta 40), wszerz pampy (droga 25) i wzdłuż Atlantyku. Łącznie 5 430 kilometrów. Ponadto zwiedzanie Cordoby i Buenos Aires.

10-15
Nepal – nie tylko himalajskie szczyty

Nepal odwiedziłam w ramach dwumiesięcznej wyprawy po subkontynencie indyjskim. Nie zdobyłam żadnego ośmiotysięcznika – nie z takim bowiem zamiarem tam jechałam – chociaż nie miałam nic przeciwko temu aby na himalajskie szczyty popatrzyć. Jadąc do Nepalu, bardziej jednak aniżeli na wędrowanie po górach nastawiam się na poznanie architektury i sztuki Newarów.

10-12
Tajwan... z zapachem imbiru w tle...
01-10
Samochodem po Argentynie cz. I > ...
07-07
Funikular - kolejka linowa w Kijo...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl