Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-10-11 01:17:07

tytuł Weeekend w Lubljanie 19-22 X

fooofoo

Witam :)

wraz z koleżanką lecimy 19tego wieczorem z Londynu do Lubjlany. Ceny biletów są atrakcyjne jak na tak krótkie wyprzedzenie, możemy też spotkać się na miejscu. prawdopodobnie pojedzie z nami jeszcze jeden chłopak z globtrotera (autem z Polski do Lubljany, można ewentualnie dołączyć, wyjazd prawdopodobnie z okolic Zakopanego). Powrót 22 wieczorem do Londynu.

Szukamy ludzi w przedziale ok 27-38 lat :).

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :)!~~

typ: szukam chętnych na wyprawę

fooofoo

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-03
Wymarzone Filipiny

El Nido położone w północnej części filipińskiej wyspy Palawan, od dawna było jednym z moich podróżniczych marzeń. Czy wyobrażenia znalazły potwierdzenie w świecie rzeczywistym? Jeśli chcesz znać odpowiedź na tak postawione pytanie, to poświęć kilka chwil na przeczytanie tego artykułu.

02-02
Dotknąć przyrody Afryki

Są miejsca na świecie, gdzie główną atrakcję stanowią zabytkowe budowle, ale są też takie, gdzie największą atrakcją jest przyroda. Bez wątpienia do tych drugich należy Republika Południowej Afryki.

02-01
Znikająca Wenecja...
12-28
Promuj swojego bloga na Globtrote...
12-23
Boże Narodzenie w Betlejem...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl
js/custom.js"> ?>