Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-10-11 01:17:07

tytuł Weeekend w Lubljanie 19-22 X

fooofoo

Witam :)

wraz z koleżanką lecimy 19tego wieczorem z Londynu do Lubjlany. Ceny biletów są atrakcyjne jak na tak krótkie wyprzedzenie, możemy też spotkać się na miejscu. prawdopodobnie pojedzie z nami jeszcze jeden chłopak z globtrotera (autem z Polski do Lubljany, można ewentualnie dołączyć, wyjazd prawdopodobnie z okolic Zakopanego). Powrót 22 wieczorem do Londynu.

Szukamy ludzi w przedziale ok 27-38 lat :).

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :)!~~

typ: szukam chętnych na wyprawę

fooofoo

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-30
Z emigracji do Hiszpanii, czyli gdzie zamieszkać na emeryturze

Każdy pracujący człowiek, przynajmniej raz w roku potrzebuje dłuższego urlopu, by zregenerować siły, odpocząć psychicznie od codziennych zajęć i w miarę możliwości zrealizować marzenia. Może to być wycieczka do egzotycznego kraju, wyjazd do rodziny lub remont w domu. Tak czy inaczej, chodzi o to, by dzień urlopu nie przypominał dnia codziennego i przynosił zadowolenie. Z reguły urlop planuje się z wyprzedzeniem, śledząc oferty biur turystycznych, sprawdzając ceny biletów lub wolne terminy fachowców od remontów.

06-01
Urlop na Ukrainie, tak, nie?

Ile osób słysząc propozycje urlopowe dotyczące tego kraju tylko się uśmiechnie? Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie opisując relacje z mojego pobytu u naszych sąsiadów.

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe...
05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?...
05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl