Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2017-10-11 20:42:26

tytuł Trans Afrika

hadejot

Szukam chętnej osoby na szaloną wyprawę dookoła Afryki.
Chcę samochodem przejechać przez wiekszośc państw Afryki powrót przez Jemen Oman Iran Turkmenistan Kazachstan Rosję Ukrainę..
Jest to wyprawa która będzie trwała od ^ do 12 miesięcy chce przejechać 55-70 tys km w zależności od modyfikacji trasy..
Będzie trzeba pozyskać sponsorów bo taka wyprawa nie będzie tania...

typ: szukam chętnych na wyprawę

hadejot

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-03
Wymarzone Filipiny

El Nido położone w północnej części filipińskiej wyspy Palawan, od dawna było jednym z moich podróżniczych marzeń. Czy wyobrażenia znalazły potwierdzenie w świecie rzeczywistym? Jeśli chcesz znać odpowiedź na tak postawione pytanie, to poświęć kilka chwil na przeczytanie tego artykułu.

02-02
Dotknąć przyrody Afryki

Są miejsca na świecie, gdzie główną atrakcję stanowią zabytkowe budowle, ale są też takie, gdzie największą atrakcją jest przyroda. Bez wątpienia do tych drugich należy Republika Południowej Afryki.

02-01
Znikająca Wenecja...
12-28
Promuj swojego bloga na Globtrote...
12-23
Boże Narodzenie w Betlejem...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl
js/custom.js"> ?>