Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-02-11 21:25:22

tytuł Paryż w maju

Pauu

Hej!
Razem z kumplem planujemy odwiedzić kolegę, który mieszka w Paryżu (4-7.05).
Jeżeli ktoś w tym czasie również wybiera się do Francji i chciałby się wspólnie powłóczyć po Polach Elizejskich, odwiedzić Luwr i Notre Dame lub po prostu poczuć magię tego miasta, zapraszamy!

Jesteśmy raczej młodą grupą (ja mam 25 lat), także celujemy raczej w towarzystwo w zbliżonym wieku, ale każdy podróżnik z otwartym umysłem i poczuciem humoru będzie mile widziany :)

typ: szukam chętnych na wyprawę

Pauu

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-03
Wymarzone Filipiny

El Nido położone w północnej części filipińskiej wyspy Palawan, od dawna było jednym z moich podróżniczych marzeń. Czy wyobrażenia znalazły potwierdzenie w świecie rzeczywistym? Jeśli chcesz znać odpowiedź na tak postawione pytanie, to poświęć kilka chwil na przeczytanie tego artykułu.

02-02
Dotknąć przyrody Afryki

Są miejsca na świecie, gdzie główną atrakcję stanowią zabytkowe budowle, ale są też takie, gdzie największą atrakcją jest przyroda. Bez wątpienia do tych drugich należy Republika Południowej Afryki.

02-01
Znikająca Wenecja...
12-28
Promuj swojego bloga na Globtrote...
12-23
Boże Narodzenie w Betlejem...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl
js/custom.js"> ?>