Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-02-13 20:41:23

tytuł Wietnam / Indonezja / Chile / Meksyk / Iran 2018

07070

Szukam zdecydowanych podróżników na niskobudżetową wyprawę na okres do 3 tygodni w 2018r.
Kierunki które mnie interesują to Alaska, Chile, Indonezja, Filipiny, Fidżi, Hawaje lub inne wyspy oceanu spokojnego... w zależności od cen biletów lotniczych.
Nastawiona jestem na intensywne zwiedzanie, od rana do wieczora. Zawsze gdy gdzieś wyjeżdżam pragnę poznać kulturę danego regionu/kraju oraz zobaczyć jak najwięcej ciekawych i najpiękniejszych zakątków świata

Jeśli chodzi o te dalsze, międzykontynentalne podboje świata to jak na razie mam doświadczenie w podróżowaniu po Japonii, Tanzanii i Zanzibarze, Kubie, Kanadzie i Stanach.

typ: szukam chętnych na wyprawę

07070

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

02-03
Wymarzone Filipiny

El Nido położone w północnej części filipińskiej wyspy Palawan, od dawna było jednym z moich podróżniczych marzeń. Czy wyobrażenia znalazły potwierdzenie w świecie rzeczywistym? Jeśli chcesz znać odpowiedź na tak postawione pytanie, to poświęć kilka chwil na przeczytanie tego artykułu.

02-02
Dotknąć przyrody Afryki

Są miejsca na świecie, gdzie główną atrakcję stanowią zabytkowe budowle, ale są też takie, gdzie największą atrakcją jest przyroda. Bez wątpienia do tych drugich należy Republika Południowej Afryki.

02-01
Znikająca Wenecja...
12-28
Promuj swojego bloga na Globtrote...
12-23
Boże Narodzenie w Betlejem...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl
js/custom.js"> ?>