Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-02-13 20:41:23

tytuł Wietnam / Indonezja / Chile / Meksyk / Iran 2018

07070

Szukam zdecydowanych podróżników na niskobudżetową wyprawę na okres do 3 tygodni w 2018r.
Kierunki które mnie interesują to Alaska, Chile, Indonezja, Filipiny, Fidżi, Hawaje lub inne wyspy oceanu spokojnego... w zależności od cen biletów lotniczych.
Nastawiona jestem na intensywne zwiedzanie, od rana do wieczora. Zawsze gdy gdzieś wyjeżdżam pragnę poznać kulturę danego regionu/kraju oraz zobaczyć jak najwięcej ciekawych i najpiękniejszych zakątków świata

Jeśli chodzi o te dalsze, międzykontynentalne podboje świata to jak na razie mam doświadczenie w podróżowaniu po Japonii, Tanzanii i Zanzibarze, Kubie, Kanadzie i Stanach.

typ: szukam chętnych na wyprawę

07070

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl