Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-03-12 15:46:00

tytuł Prypeć Odessa Czarnochora

Lukmar

Hej Jest nas dwoje, na przełomie kwietnia /maja (dokładny termin do ustalenia) wybieramy się na tygodniowy wypad na Ukrainę. W pierwszej kolejności planujemy zrobić czterodniową objazdówkę której głównym celem będzie opuszczona po awarii elektrowni w Czarnobylu Prypeć i nadmorska Odessa, liczymy ze po drodze zawiniemy jeszcze w kilka ciekawych miejsc ale to już do ustalenia. A w ostatnie trzy dni planujemy treking po najwyższych szczytach Ukrainy w Czarnohorze. Mamy dwa no może trzy miejsca w samochodzie:) Chętnych zapraszamy do kontaktu
Pozdrawiamy
J&L

typ: szukam chętnych na wyprawę

Lukmar

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-15
Iran - trzy tygodnie podróżowania samodzielnie lub w towarzystwie miejscowych

W październiku i listopadzie 2017r spędziłem 21 dni podróżując po Iranie. To była moja pierwsza podróż poza Europę samodzielnie. Generalnie pomimo dość napiętego planu i obaw na początku, radziłem sobie dobrze i udało się zrealizować plan prawie w całości.

03-01
A wiatr będzie ci targał włosy

„Varsovia – 14047 km”, informuje drogowskaz, umieszczony wśród wielu podobnych na tarasie widokowym Cerro w Punta Arenas. – No to mnie tym razem wywiało!

03-04
Iran - informacje praktyczne i ci...
03-01
Wakacje na Islandii...
02-03
Wymarzone Filipiny...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec