Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-05-16 11:21:41

tytuł IRAN - wrzesień/ październik

Arturrro

Ktoś chętny na Iran wczesną jesienią?

Mam na myśli jakieś 2 tygodnie. Harmonogram do ustalenia, na pewno Teheran, Kashan, Ifsahan, Yazd, Shiraz. Fajnie byłoby pojechać do Mashadu albo/i nad Zatokę Perską ale przy 2 tygodniach może byłoby to trudne. Do dyskusji.

Opublikowałem też jakiś czas temu ogłoszenie dotyczące Ameryki południowej i Środkowej w przyszłym roku ale to jest osobna sprawa i osobny wyjazd :-).

Jeśli nie macie żadnych informacji w profilu to pisząc na privie napiszcie proszę coś więcej o sobie.

Zapraszam do kontaktu :-).

typ: szukam chętnych na wyprawę

Arturrro

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe

Do Rosji a konkretnie do Republiki Kałmucji wybrałem się dla tulipanów. Brzmi to pewnie dość dziwnie ale są tam regiony (w Kałmucji) gdzie na przełomie kwietnia i maja na stepach kwitną dzikie tulipany. Widok podobno bajkowy, tak przynajmniej można było wywnioskować po obrazkach z netu i dlatego tam pojechałem. Niestety tamtego roku wiosna przyszła wcześniej i kiedy przyjechałem, tulipany już przekwitły.

05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?

Przyznaje, że tytuł relacji jest dość prowokujący. Pytanie. Ile razy rozmawiając o wakacyjnych wojażach, kiedy pada słowo Gruzja słyszycie zdanie “Gruzja jest piękna”? Jak jest naprawde wie ogromna rzesza naszych rodaków odwiedzających corocznie ten kraj. Dla mnie jest to trzeci wypad do tego kraju. Pierwszy był w roku 2014, potem w 2016 i teraz, mam więc trochę wyciągniętych wniosków, porównań i przemyśleń.

05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...
05-03
Skiathos – przerwa na nicni...
05-01
Wokół Indii i Nepalu...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec