Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-05-16 22:41:58

tytuł Podróżnik poszukiwany :)

[fb] Basia Klocek

Czesc Globtroterzy! Szukam z pośród Was osoby, która razem ze mną chciałaby pozwiedzać Iran i nie tylko chodź od tego zaczniemy :) Chciałabym by była to osoba samodzielna, odważna i zaradna ...to ważne w podróży. Sama mam 29 lat i nie straszne mi są złe warunki czy spontanicznie zmieniające się plany. Raczej nastawiam się na aktywne zwiedzanie i odpoczynek jeśli będzie trzeba lub zwyczajnie spotka nas coś ciekawego wartego uwagi. Nie chciałabym siedzieć cały czas w jednym miejscu. Czas trwania wyjazdu to może być tydzień lub dwa. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu :)

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe

Do Rosji a konkretnie do Republiki Kałmucji wybrałem się dla tulipanów. Brzmi to pewnie dość dziwnie ale są tam regiony (w Kałmucji) gdzie na przełomie kwietnia i maja na stepach kwitną dzikie tulipany. Widok podobno bajkowy, tak przynajmniej można było wywnioskować po obrazkach z netu i dlatego tam pojechałem. Niestety tamtego roku wiosna przyszła wcześniej i kiedy przyjechałem, tulipany już przekwitły.

05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?

Przyznaje, że tytuł relacji jest dość prowokujący. Pytanie. Ile razy rozmawiając o wakacyjnych wojażach, kiedy pada słowo Gruzja słyszycie zdanie “Gruzja jest piękna”? Jak jest naprawde wie ogromna rzesza naszych rodaków odwiedzających corocznie ten kraj. Dla mnie jest to trzeci wypad do tego kraju. Pierwszy był w roku 2014, potem w 2016 i teraz, mam więc trochę wyciągniętych wniosków, porównań i przemyśleń.

05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...
05-03
Skiathos – przerwa na nicni...
05-01
Wokół Indii i Nepalu...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec