e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-06-13 11:01:14

tytuł autostop

Aga.Sz.1991

Cześć!
Szukam koleżanki/kolegi, w przedziale wiekowym 20-37 lat, na wspólny wyjazd autostopowy do Maroka (ewentualnie może być też inny kraj, kwestia ustalenia) na min 2, max 3 tygodnie we wrześniu lub w październiku. Możemy poruszać się też lokalnymi środkami transportu, jednak bardzo zależy mi na częstym przemieszczaniu się. Jestem skłonna wybrać się również do innego kraju, ale słyszałam bardzo pozytywne opinie osób które podróżowały po Maroku autostopem, dlatego myślę że jest to jedna z lepszych opcji. Szukam tylko jednej osoby, ponieważ we dwójkę jest się zwykle dużo łatwiej dogadać, szczególnie na etapie planowania. Wyjazd niskobudżetowy, ale bez skrajności. Jeśli chodzi o noclegi to raczej stawiam na hostele, chyba że masz inny pomysł. Ja mam 27 lat, jestem z Gdyni i jak na razie udało mi się zwiedzić europejską część Rosji, Bałkany i Gruzję. Ideałem byłoby gdyby udało nam się spotkać jeszcze przed wyjazdem i porozmawiać w cztery oczy, jeśli jednak nie będzie takiej możliwości to nie ma problemu;)

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-20
W magicznym domu na Sumatrze

Dziwne buczenie niczym spięcie w przewododach elektrycznych, dudnienie na dachu, jakby stado bawołów przebiegało, wedrujacy po podłodze dywanik, kaleki gecko szczekajacy juz barytonem, świecące w nocy zielone oczy w łazience - tak jest w moim magicznym domu, wszystko się zdarzyć może...

10-16
Kair Siwa i Piramidy cz 14 ostatnia

chyba najdłuższy odcinek. Mam nadzieję, ze kilka osób dobrnie do końca... Tym razem Mokattam i Heliopolis z polską perełką... Dużo informacji o Koptach.

10-14
Na krótko w Holandii...
10-12
Mołdawia i delta Dunaju...
10-10
W krainie prawdziwego Ceausescu i...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl