Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-06-13 11:01:14

tytuł autostop

Aga.Sz.1991

Cześć!
Szukam koleżanki/kolegi, w przedziale wiekowym 20-37 lat, na wspólny wyjazd autostopowy do Maroka (ewentualnie może być też inny kraj, kwestia ustalenia) na min 2, max 3 tygodnie we wrześniu lub w październiku. Możemy poruszać się też lokalnymi środkami transportu, jednak bardzo zależy mi na częstym przemieszczaniu się. Jestem skłonna wybrać się również do innego kraju, ale słyszałam bardzo pozytywne opinie osób które podróżowały po Maroku autostopem, dlatego myślę że jest to jedna z lepszych opcji. Szukam tylko jednej osoby, ponieważ we dwójkę jest się zwykle dużo łatwiej dogadać, szczególnie na etapie planowania. Wyjazd niskobudżetowy, ale bez skrajności. Jeśli chodzi o noclegi to raczej stawiam na hostele, chyba że masz inny pomysł. Ja mam 27 lat, jestem z Gdyni i jak na razie udało mi się zwiedzić europejską część Rosji, Bałkany i Gruzję. Ideałem byłoby gdyby udało nam się spotkać jeszcze przed wyjazdem i porozmawiać w cztery oczy, jeśli jednak nie będzie takiej możliwości to nie ma problemu;)

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-30
Z emigracji do Hiszpanii, czyli gdzie zamieszkać na emeryturze

Każdy pracujący człowiek, przynajmniej raz w roku potrzebuje dłuższego urlopu, by zregenerować siły, odpocząć psychicznie od codziennych zajęć i w miarę możliwości zrealizować marzenia. Może to być wycieczka do egzotycznego kraju, wyjazd do rodziny lub remont w domu. Tak czy inaczej, chodzi o to, by dzień urlopu nie przypominał dnia codziennego i przynosił zadowolenie. Z reguły urlop planuje się z wyprzedzeniem, śledząc oferty biur turystycznych, sprawdzając ceny biletów lub wolne terminy fachowców od remontów.

06-01
Urlop na Ukrainie, tak, nie?

Ile osób słysząc propozycje urlopowe dotyczące tego kraju tylko się uśmiechnie? Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie opisując relacje z mojego pobytu u naszych sąsiadów.

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe...
05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?...
05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl