Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-06-13 23:22:47

tytuł Kazachstan

paweł.p

Jest nas na razie dwie sztuki: paweł.p i okretka. Przedwczoraj pojawił się pomysł na wypad do Kazachstanu, więc dzisiaj kupiliśmy bilety (-: . Przede wszystkim góry Tien Szan. Jesteśmy w trakcie ogarniania tematu. Lot przez Moskwę w przyzwoitej cenie: ca. 1800 zeta. - bez wiz. Wylatujemy 22 lipca, wracamy 6 sierpnia, więc raczej zwykły treking bez spinki i zawrotnych wysokości, wszystko we własnym zakresie. Jeżeli komuś to pasuje zapraszamy - oczywiście bez bzdetów typu: wyłącznie długonogie blondynki puci przeciwnej, tudzież w wieku od 26 i pół do 26 i trzy czwarte oraz 50+.

typ: szukam chętnych na wyprawę

paweł.p

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-30
Z emigracji do Hiszpanii, czyli gdzie zamieszkać na emeryturze

Każdy pracujący człowiek, przynajmniej raz w roku potrzebuje dłuższego urlopu, by zregenerować siły, odpocząć psychicznie od codziennych zajęć i w miarę możliwości zrealizować marzenia. Może to być wycieczka do egzotycznego kraju, wyjazd do rodziny lub remont w domu. Tak czy inaczej, chodzi o to, by dzień urlopu nie przypominał dnia codziennego i przynosił zadowolenie. Z reguły urlop planuje się z wyprzedzeniem, śledząc oferty biur turystycznych, sprawdzając ceny biletów lub wolne terminy fachowców od remontów.

06-01
Urlop na Ukrainie, tak, nie?

Ile osób słysząc propozycje urlopowe dotyczące tego kraju tylko się uśmiechnie? Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie opisując relacje z mojego pobytu u naszych sąsiadów.

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe...
05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?...
05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl