Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-07-12 07:57:56

tytuł przez całą Norwegie busikiem

pioter91

Planujemy busikiem objechać całą Norwegie – z północy na południe. Niestety, ale odpadła nam jedna osoba przed wyjazdem, dlatego szukamy kogoś na jej miejsce. Aktualnie jesteśmy w 6 i fajnie jakby jeszcze jedna osoba dołączyła do nas, raz aby koszty podróży jeszcze bardziej się rozłożyły, a dwa aby było raźniej. Wiek naszej ekipy to 27-28 lat - 2 dziewczyny i 4 chłopaków.
Podróż jest od 17.09 do 2.09. Przejazd na Nordkapp przez Estonie i promem do Finlandii, a potem wzdłuż Norwegii kierować się na południe. Noclegi mieszane domki z namiotami, aby koszty wyprawy były mniejsze.

typ: szukam chętnych na wyprawę

pioter91

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-30
Z emigracji do Hiszpanii, czyli gdzie zamieszkać na emeryturze

Każdy pracujący człowiek, przynajmniej raz w roku potrzebuje dłuższego urlopu, by zregenerować siły, odpocząć psychicznie od codziennych zajęć i w miarę możliwości zrealizować marzenia. Może to być wycieczka do egzotycznego kraju, wyjazd do rodziny lub remont w domu. Tak czy inaczej, chodzi o to, by dzień urlopu nie przypominał dnia codziennego i przynosił zadowolenie. Z reguły urlop planuje się z wyprzedzeniem, śledząc oferty biur turystycznych, sprawdzając ceny biletów lub wolne terminy fachowców od remontów.

06-01
Urlop na Ukrainie, tak, nie?

Ile osób słysząc propozycje urlopowe dotyczące tego kraju tylko się uśmiechnie? Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie opisując relacje z mojego pobytu u naszych sąsiadów.

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe...
05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?...
05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl