Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-07-30 09:24:49

tytuł KUBA - maraton w Hawanie i objazd Wyspy na młodych i aktywnych - listopad 2019

KAnka85

Hej,

poszukujemy młodej, aktywnej i żądnej przygód osoby, która dołączy na naszą kubańską wyprawę do kraju paradoksów. To niekomercyjny, prywatny wyjazd planowany na listopad 2019, dedykowany osobom w wieku +/- 25-40 lat, nastawionym na poznanie lokalnej kultury, na aktywność, ale i słynne kubańskie życie nocne.
Chcemy wylecieć z Warszawy ok. 8 listopada, aby móc wystartować 10 listopada w hawańskim maratonie, a dalej już pojechać na objazd Wyspy. W naszym planie m.in. cygaro na plantacji tytoniu, karaibskie plaże, eleganckie pałace Cienfuegos, lokalny koloryt Trinidadu, a wreszcie trek w pokrytych dżunglą górach Escambray z kąpielami w wodospadach. Raz pójdziemy podziwiać highlighty z pierwszym stron przewodnika, a innym razem zajrzymy w miejsca rzadko przez turystów odwiedzane, miejsca, w których toczy się zwykłe, nierzadko ciężkie kubańskie życie.

Mamy ramowy program, wynajęte auta, ale to nie biuro podróży - u nas każdy może spędzać zaplanowany dzień inaczej, jeśli tak będzie wolał.

Więcej o wyprawie opowiem zainteresowanym na prv.

typ: szukam chętnych na wyprawę

KAnka85

Powróć do ogłoszeń
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl