Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-08-10 16:44:48

tytuł [Czerwiec/Lipiec 2019][Peru] [Indie] lub [Boliwia] [Niskobudżetowo]

krystianms

[CZERWIEC/LIPIEC 2019][PERU] [INDIE] lub [BOLIWIA] [NISKOBUDZETOWO]
Hej wszystkim,
Szukam max 2 osoby w wieku 27 - 40 l na wspólny wypad w góry i nie tylko. Główny cel to zdobycie łatwego technicznie sześciotysięcznika. Termin czerwiec/lipiec 2019, max 20 dni.
3 opcje (na własną rękę, bez agencji ):
1. Wulkan Chachani (Peru) 6057 m npm
2. Stok Kangri (Indie) 6153 m npm
3. Wulkan Nevado Sajama (Boliwia) 6542 m npm
Pomysł w wersji alfa . Kosztorys na wstępnym etapie. Wszelki sprzęt (raki, czekan itp. )chciałbym wypożyczyć na miejscu. Na tym etapie szukam wszelkich informacji dot. m. in dojazd itp.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam do kontaktu: krystian.kaczmarek@hotmail.com lub przez stronę globtroter. Z czasem będę aktualizował opis.
Pozdrawiam,
Krystian, l.33

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

08-07
Prezent dla Podróżnika - 5 obłędnych pomysłów!

Niezależnie od kierunku, który obierzecie w tym roku, zachęcamy Was do odkrycia najlepszych globtroterskich akcesoriów i stylowych gadżetów, które w piękny sposób uzupełnią podróżniczy ekwipunek.

08-05
Dobry smartfon wody się nie boi, czyli o telefonach wodoszczelnych.

Jeśli nie nam samym, to z pewnością któremuś z naszych bliższych czy dalszych znajomych przydarzyła się feralna sytuacja, kiedy trzeba było łowić smartfon w wodzie niczym ryby. Ktoś inny z kolei mógł zapomnieć wyciągnąć go ze spodni przy gorączkowym nastawianiu pralki. Nie mówiąc o naglącej potrzebie skorzystania z jakiejś aplikacji pod strugami lejącego deszczu.

07-29
Do Charkowa na piwo i nie tylko...
07-28
Nie tylko Lofoty i Nordkapp...
07-25
Przejażdżka rowerowa z widokiem n...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl