Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-09-01 16:49:47

tytuł Mont Blanc 21-27 września

SherpaTymbeusz

Szukamy czwartej osoby na wyprawę w na Mont Blanc 21 (popołudniu)-27 (rano) września. Lecimy samolotem. Towarzystwo jest doświadczone w trekkingu po Alpach, na Mont Blanc idziemy drogą przez Goûter, na spokojnie, bez szaleństw, z odpowiednią aklimatyzacją.
Będę ja z koleżanką Agnieszką oraz kolegą Grześkiem. Wszyscy sympatyczni :) , wszyscy w okolicach trzydziestki+. Potrzebujemy czwartej osoby do brydża. Może dasz się namówić?
Piotr

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl