Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-09-14 13:54:31

tytuł Sri Lanka w listopadzie

pioflo

Cześć, wylatuje na Sri Lanke w terminie 20 listopada - 3 grudnia 2018. Szukam osób chętnych do wspólnego przemierzania tego kraju. Bilety już mam, jakby ktoś szukał to są jeszcze tanie bilety w tym terminie (przewoźnik UIA, cena poniżej 1700zł). Jeśli ktoś będzie w tym terminie, lub częściowo w tym czasie co ja i chciałby się spotkać na miejscu, razem pozwiedzać, poplażować, to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Piotr.

typ: szukam chętnych na wyprawę

pioflo

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-20
W magicznym domu na Sumatrze

Dziwne buczenie niczym spięcie w przewododach elektrycznych, dudnienie na dachu, jakby stado bawołów przebiegało, wedrujacy po podłodze dywanik, kaleki gecko szczekajacy juz barytonem, świecące w nocy zielone oczy w łazience - tak jest w moim magicznym domu, wszystko się zdarzyć może...

10-16
Kair Siwa i Piramidy cz 14 ostatnia

chyba najdłuższy odcinek. Mam nadzieję, ze kilka osób dobrnie do końca... Tym razem Mokattam i Heliopolis z polską perełką... Dużo informacji o Koptach.

10-14
Na krótko w Holandii...
10-12
Mołdawia i delta Dunaju...
10-10
W krainie prawdziwego Ceausescu i...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl