Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-10-11 10:56:57

tytuł Moje Karkonosze 21 październik

Cara X

Cześć
21 października planuje wrócić w Karkonosze i zobaczyć te rejony, w które jeszcze nie dotarłam, a więc głównie Śnieżne Kotły. Po drodze zdecydowanie najpiękniejsze schronisko, a więc Samotnia; chciałabym iść inaczej niż do tej pory, a więc czerwonym szlakiem nad Małym Stawem.
Jestem otwarta na propozycje, tak naprawdę ostateczna wizja trasy dopiero powstaje w moje głowie :) Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, zapraszam :)
Możliwa modyfikacja terminu- 21 plus 22 lub ew wyjazd 20 października i wtedy 20-21.
Pozdrawiam

typ: szukam chętnych na wyprawę

Cara X

Powróć do ogłoszeń

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

08-07
Prezent dla Podróżnika - 5 obłędnych pomysłów!

Niezależnie od kierunku, który obierzecie w tym roku, zachęcamy Was do odkrycia najlepszych globtroterskich akcesoriów i stylowych gadżetów, które w piękny sposób uzupełnią podróżniczy ekwipunek.

08-05
Dobry smartfon wody się nie boi, czyli o telefonach wodoszczelnych.

Jeśli nie nam samym, to z pewnością któremuś z naszych bliższych czy dalszych znajomych przydarzyła się feralna sytuacja, kiedy trzeba było łowić smartfon w wodzie niczym ryby. Ktoś inny z kolei mógł zapomnieć wyciągnąć go ze spodni przy gorączkowym nastawianiu pralki. Nie mówiąc o naglącej potrzebie skorzystania z jakiejś aplikacji pod strugami lejącego deszczu.

07-29
Do Charkowa na piwo i nie tylko...
07-28
Nie tylko Lofoty i Nordkapp...
07-25
Przejażdżka rowerowa z widokiem n...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl