Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-11-05 12:02:28

tytuł Pulki Paris, sanie wyprawowe

makato

Pulki Pariss po jednym wyjeżdzie do Laponii. Stan pulek również od strony ślizgów idealny. Wraz z pulkami: pokrowiec custom z kerlonu ( wielki worek z zamknięciem po długim boku), pas/uprzężą, ( komplet na foto ). Dodam że w tym przypadku "custom" nie oznacza że "pani Zosia" uszyła pokrowiec na maszynie w domu bawełnianą nitką od szycia sukienek. Pokrowiec został uszyty w firmie która szyje poncho-namioty Arizzon Wolverine , także pokrowiec jest odszyty z zachowaniem wszystkich zasad porządnego produktu. Kerlonu to materiał z którego szyje swoje namioty Hilleberg i Arizzon, to nylon o specjalnym splocie dwustronnie, dwukrotnie silikonowany i kalandrowany, 72g/m2 i po nacięciu nożem nie da się dalej rozerwać. Do mocowania troków wykorzystane zostały ultra lekkie i bardzo mocne poliwęglanowe haki firmy DAC - zestaw i akcesoria są w pełni prof.
Mocowania wszystkich pętli do troczenia wzmocnione z obu stron podkładkami z kwasówki, wzmocnienia po to, aby nie wyrwać taśmy z fabrycznych niczym nie zabezpieczonych otworów.
Sprzęt gotowy do wyprawy.
Potrzebujesz jeszcze 4 karabińczyki aby kije do holowania przymocować do pulek i do pasa uprzęży.
Pas / uprząż można zapinać z przodu ( na brzuchu) lub na plecach i wówczas ma się większą powierzchnię do przeniesienia obciążenia przy ciągnięciu ( kwestia jak kto woli). Zestaw do obejrzenia w Bydgoszczy.
zapraszam do kontaktu 602224188

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-20
W magicznym domu na Sumatrze

Dziwne buczenie niczym spięcie w przewododach elektrycznych, dudnienie na dachu, jakby stado bawołów przebiegało, wedrujacy po podłodze dywanik, kaleki gecko szczekajacy juz barytonem, świecące w nocy zielone oczy w łazience - tak jest w moim magicznym domu, wszystko się zdarzyć może...

10-16
Kair Siwa i Piramidy cz 14 ostatnia

chyba najdłuższy odcinek. Mam nadzieję, ze kilka osób dobrnie do końca... Tym razem Mokattam i Heliopolis z polską perełką... Dużo informacji o Koptach.

10-14
Na krótko w Holandii...
10-12
Mołdawia i delta Dunaju...
10-10
W krainie prawdziwego Ceausescu i...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl