Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-11-05 12:02:28

tytuł Pulki Paris, sanie wyprawowe

makato

Pulki Pariss po jednym wyjeżdzie do Laponii. Stan pulek również od strony ślizgów idealny. Wraz z pulkami: pokrowiec custom z kerlonu ( wielki worek z zamknięciem po długim boku), pas/uprzężą, ( komplet na foto ). Dodam że w tym przypadku "custom" nie oznacza że "pani Zosia" uszyła pokrowiec na maszynie w domu bawełnianą nitką od szycia sukienek. Pokrowiec został uszyty w firmie która szyje poncho-namioty Arizzon Wolverine , także pokrowiec jest odszyty z zachowaniem wszystkich zasad porządnego produktu. Kerlonu to materiał z którego szyje swoje namioty Hilleberg i Arizzon, to nylon o specjalnym splocie dwustronnie, dwukrotnie silikonowany i kalandrowany, 72g/m2 i po nacięciu nożem nie da się dalej rozerwać. Do mocowania troków wykorzystane zostały ultra lekkie i bardzo mocne poliwęglanowe haki firmy DAC - zestaw i akcesoria są w pełni prof.
Mocowania wszystkich pętli do troczenia wzmocnione z obu stron podkładkami z kwasówki, wzmocnienia po to, aby nie wyrwać taśmy z fabrycznych niczym nie zabezpieczonych otworów.
Sprzęt gotowy do wyprawy.
Potrzebujesz jeszcze 4 karabińczyki aby kije do holowania przymocować do pulek i do pasa uprzęży.
Pas / uprząż można zapinać z przodu ( na brzuchu) lub na plecach i wówczas ma się większą powierzchnię do przeniesienia obciążenia przy ciągnięciu ( kwestia jak kto woli). Zestaw do obejrzenia w Bydgoszczy.
zapraszam do kontaktu 602224188

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl