Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2018-12-06 14:35:42

tytuł Polska/Europa

Tomek28

Poszukuje chętną osobę/y do małych i dużych tripów w Polsce i Europie. W grę wchodzą wypady weekendowe jak i te wielodniowe :)
Idea na chwilę obecną to Amsterdam i Rotterdam, w Polsce wypad weekendowy np Kraków. Wiedeń/Londyn/Barcelona/Mediolan i wieeele innych miejsc, które chętnie odwiedzę :)
Osoby zainteresowane wspólną podróżą i nie zrażonych aktualną pogodą zapraszam do kontaktu.

typ: szukam chętnych na wyprawę

Tomek28

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

10-20
W magicznym domu na Sumatrze

Dziwne buczenie niczym spięcie w przewododach elektrycznych, dudnienie na dachu, jakby stado bawołów przebiegało, wedrujacy po podłodze dywanik, kaleki gecko szczekajacy juz barytonem, świecące w nocy zielone oczy w łazience - tak jest w moim magicznym domu, wszystko się zdarzyć może...

10-16
Kair Siwa i Piramidy cz 14 ostatnia

chyba najdłuższy odcinek. Mam nadzieję, ze kilka osób dobrnie do końca... Tym razem Mokattam i Heliopolis z polską perełką... Dużo informacji o Koptach.

10-14
Na krótko w Holandii...
10-12
Mołdawia i delta Dunaju...
10-10
W krainie prawdziwego Ceausescu i...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl