Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-01-09 15:05:50

tytuł Lanzarote - Last call! 6-13 marca 2019

Omsia

Hej!
Mam już ekipę na połowę busa 9 os. na Lanzarote. Jeśli chcesz wyskoczyć z zimowego klimatu na tydzień wiosennej przygody na jednej z wysp kanaryjskich, to śmiało! To jest ten moment. W planie: zwiedzanie wyspy, surfing, przygoda na sąsiedniej wyspie z poszukiwaniem skarbu na rowerach. Spacery, łapanie promyków słońca. Auto, apartamenty 3 os. już są. Brakuje tylko Ciebie. Uśmiechniętego towarzysza lubiącego takie wyskoki. Ave!

typ: szukam chętnych na wyprawę

Omsia

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl