Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-01-10 08:19:39

tytuł Indie, Nepal wyprawy, wycieczki indywidualne

ariadna1982

Zapraszam do kontaktu z polskim biurem podróży www.paylesstoursindia.pl działającym w Delhi w sprawie organizacji wyjazdów do Indii (grupowe,indywidualne).
Możliwość dołączenia do wypraw grupowych w lutym 2019 - wyprawa w rejon Radżastanu z wypoczynkiem w Goa (zostały 2 ostatnie miejsca http://www.paylesstoursindia.pl/india-tour-plans/oraz) oraz wyprawa Indie i Nepal (luty/marzec http://www.paylesstoursindia.pl/india-tour-plans/nepalindia)

Możliwość organizacji wyjazdów indywidualncych szytych na miarę. Wszystie informacje można otrzymać kontaktując się ze mną (mieszkam w DelhI) - mój mail
info@paylesstoursindia.com. Niskie ceny pakietów, możliwość podróżownia z rezydentem oraz rozliczenia na miejscu. Strona internetowa biura www.paylesstoursindia.pl. Zapraszamy do kontaktu.

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl