Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-01-10 12:00:25

tytuł USA 2019

Maciak

Cześć:) Szukam kompanki na objazd kawałka USA:) Myślałam docelowo o Nowym Jorku i Waszyngtonie (można odwiedzić przy okazji Filadelfię lub Boston- plan podróży do obgadania:) Wyjazd raczej niskobudżetowy, wiadomo, nie o samej bułce i parówce, ale knajpy z * Michelin to słabo widzę:) Lubię zwiedzać, także poszukuję osoby, która również lubi połazić. Mam doświadczenie w organizowaniu wyjazdów, nie jestem konfliktowa, ale nie dzielę się słodyczami^^

Zapraszam do kontaktu, K33, Warszawa.

typ: szukam chętnych na wyprawę

Maciak

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl