Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-01-10 12:00:25

tytuł USA 2019

Maciak

Cześć:) Szukam kompanki na objazd kawałka USA:) Myślałam docelowo o Nowym Jorku i Waszyngtonie (można odwiedzić przy okazji Filadelfię lub Boston- plan podróży do obgadania:) Wyjazd raczej niskobudżetowy, wiadomo, nie o samej bułce i parówce, ale knajpy z * Michelin to słabo widzę:) Lubię zwiedzać, także poszukuję osoby, która również lubi połazić. Mam doświadczenie w organizowaniu wyjazdów, nie jestem konfliktowa, ale nie dzielę się słodyczami^^

Zapraszam do kontaktu, K33, Warszawa.

typ: szukam chętnych na wyprawę

Maciak

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl