Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-02-09 11:11:09

tytuł Nowy sposob na życie .

Średniolatek

Poznam kogoś chętnego na dłuższe wyprawy niskobudżetowe kogoś kto ma czas lub może mieć i nie jest niewolnikiem pracy , "kasy" i małej nudnej stabilizacji , standardowego nudnego życia .Poznam chętnie panią +45 l (wiek i płeć to nie są warunki bezwzględne ) jedyne warunki to tolerancja , otwarcie na świat i innych ludzi oraz poczucie humoru , chetnie z dobrą znajomością j.angielskiego . Termin i konkretne cele zawsze można ustalić ( a nawet w trakcie wyprawy zmieniać) , mam ochotę na serię takich wypraw 2 lub 3 miesięcznych Europa , Azja , Ameryka Południowa , Afryka , Australia raczej nie bieguny czy arktyka choć kto to wie .

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

12-18
Kair - spotkanie z polskimi archeologami

Zaczynam nietypowo, od niesamowitego spotkania z polskimi archeologami w Kairze. Fantastyczni ludzie,. Niezapomniane chwile i sporo nowych wiadomości na temat tego, co sie będzie działo na wykopaliskach. Rusza ponownie skalny projekt.

12-15
W poszukiwaniu niedźwiedzi

Co można zobaczyć pokonując 4 tys. km w Kanadzie? Po pierwsze trzeba się zastanowić czy ma to być wschód czy też zachód kraju. Ja miałem okazję być na zachodzie. A tu góry i niedźwiedzie mające czyhać na każdym zakręcie szlaku. Trzeba się będzie pilnować.

12-12
Khatmandu - w krainie chaosu...
12-10
Loty do słonecznej Florydy!...
10-20
W magicznym domu na Sumatrze...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl