Ogłoszenia Globtroterów

Wybrane ogłoszenie:

2019-02-09 11:11:09

tytuł Nowy sposob na życie .

Średniolatek

Poznam kogoś chętnego na dłuższe wyprawy niskobudżetowe kogoś kto ma czas lub może mieć i nie jest niewolnikiem pracy , "kasy" i małej nudnej stabilizacji , standardowego nudnego życia .Poznam chętnie panią +45 l (wiek i płeć to nie są warunki bezwzględne ) jedyne warunki to tolerancja , otwarcie na świat i innych ludzi oraz poczucie humoru , chetnie z dobrą znajomością j.angielskiego . Termin i konkretne cele zawsze można ustalić ( a nawet w trakcie wyprawy zmieniać) , mam ochotę na serię takich wypraw 2 lub 3 miesięcznych Europa , Azja , Ameryka Południowa , Afryka , Australia raczej nie bieguny czy arktyka choć kto to wie .

Powróć do ogłoszeń
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl